Gratis

Customer Service Marketing

SIGMA LIFE IT SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal

Ne mărim echipa cu o persoană care să ocupe postul de Customer Service Marketing cu abilități dе comunicare și organizare care să se alăture StartUp-ului CyberAxo Agency.

Cu sau fără experiență în domenii precum Asistent Manager, Secretariat, Vânzări, Customer Sales, B2B Sales, Call Center.

​Nivel de experiență: ( 0-3 ani de experiență)

Cum știi dacă te căutam pe tine:

Ai abilități orgаnizatoricе și de comunicare foartе bunе;
Abilități bune de negociere si persuasiune;
Excеlеntе abilităţi oriеntate cătrе rezultate, receptivitate şi iniţiativă;
Orientare spre vânzare, client și rezultate;
Abilități de soluționare a problemelor;
Cunoştinţe de limba engleză - constituie un avantaj;
Bune competențe digitale: Microsoft Office, Internet, Google Drive;
Ai studii superioare sau în curs de finalizare;
Experiența similară - prezintă un avantaj;
Capacitate de coordonare, analiză şi sinteza datelor;
Persoană foarte bine organizată, dinamică, conştiincioasă, punctuală, responsabilă, atentă la detalii, proactivă;
Persoană carismatică, persuasiva și perseverentă, determinată;
Fire energică și cu atitudine pozitivă.

Descrierea jobului

Responsabilități:

Crearea si dezvoltarea relațiilor de parteneriat cu clienții;
Oferirea de suport si îndrumare, prin telefon/email, pentru clientii existenti si potentiali, în concordanță cu gama de servicii de Marketing Online (Facebook Ads, Google Ads, Dezvoltare Shop, etc.);
Atingerea sau depășirea obiectivelor de vânzări;
Stabilirea listei de potențiali clienți în CRM (Active Campaign);
Negocierea tuturor contractelor cu potențiali clienți;
Prospectearea zilnică a potențialilor clienți prin telefon/email pentru organizarea întâlnirilor/ call-urilor în vederea vânzării și promovării serviciilor CyberAxo Agency;
Followup pentru contactele și sales leads identificate
Demo pe Skype/Zoom în vederea prezentării serviciilor pe care le oferă CyberAxo Agency;
Realizarea și prezentarea ofertelor de vânzare pe baza cerințelor venite din partea potențialilor clienți;
Facturare, urmărireea încasărilor/plăților;
Activități de creare, organizare, arhivarea documentelor, contractelor, materialelor (fizic si/sau electronic), gestionarea bazelor de date;

Ce îți oferim:

Salariu fix, pe care îl vei primi de fiecare dată, fară întârziere;
Echipă dinamică, profesionistă si o atmosferă frumoasă de lucru;
Un birou cozy poziționat în zona de Nord a Bucureștiului, aprope de metrou - Aviației;
Telefon de serviciu si laptop profesional;

Feedback personalizat legat de activitatea ta profesională și sprijin constant pentru a evolua în carieră;
Acces la instrumente de lucru moderne, care să te ajute la eficientizarea activității tale;
Oportunități de avansare alături de CyberAxo Agency și creștere odată cu compania.

Crezi că acest anunț te descrie pe tine?

Merită să ne trimiți ceva despre tine, CV la adresa office@cyberaxo.com și orice crezi tu că ar fi util împreună cu răspunsul la urmatoarele 2 întrebări, asta este opțional:
  • Ți-ar plăcea sa lucrezi într-un Startup altături de o echipă tânără din București?
  • Care este cea mai mare realizare a ta și de ce?

  • Nu există un răspuns corect sau greșit. Vrem doar să știm cum vezi tu lucrurile.

    Așadar, trimite-ne CV-ul și noi îți vom scrie mai multe detalii pentru a te alătura echipei. :-)

    Noi vom studia cu interes și dacă vom considera că ai putea fi persoana potrivită pentru acest post, te vom contacta pentru a stabili un interviu.

    CyberAxo Agency este o agenție de Marketing Intelligence care are ca scop creșterea vânzărilor clienților din portofoliu si obținerea de rezultate vizibile pin campaniile online derulate.

    Principii fundamentale

    Comunicare – păstrăm o relație apropiată în echipă, precum și cu toți clienții si partenerii noștri.
    Orientare către rezultate – implementăm, administrăm și optimizăm campanii online care aduc rezultate măsurabile în afacerea clienților noștri.
    Entuziasm – nouă ne place ceea ce facem si asta se vede în buna dispoziție pe care o transmitem si celor care lucreaza cu noi.
    Creativitate – toate campaniile livrate către clienții noștri se bazează pe idei creative, originale și au impact.
    Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 6 Mai 2024 Expiră 8 Mai 2024