Gratis

Coordonator transporturi, Filipestii de Padure

Grup Cris-Tim

Candidatul Ideal

Ce cautam?
O persoana pozitiva si optimista cu foarte bune abilitati de comunicare, dinamism, adaptare usoara la schimbare, initiativa, empatie, atitudine pozitiva si o conduita corecta, civilizata fata de toate persoanele cu care intra in contact.

Ce ne dorim de la tine?
  • Abilitate de rezolvare a problemelor, abilitati de comunicare, planificare si organizare.
  • Responsabil, ordonat, corect si serios.
  • Cunostinte de operare MS Office(Word, Excel, Outlook)
  • Persoana sociabile, inclinata spre identificarea de solutii.
  • Experienta intr-o pozitie similara constituie avantaj.

Descrierea jobului

Ce vei face tu?
  • Organizeaza incadrarea autovehiculelor de marfa pe rute in conformitate cu sistemul electronic de adminstrare a rutelor si vehiculelor disponibile din flota.
  • Preia si urmareste fluxul foilor de parcurs.
  • Gestioneaza fluxul de reparatii in vederea mentinerii unei bune stari tehnice a parcului coordonat.
  • Coordoneaza personalul din subordine in vederea planificiarii orelor de lucru vs concedii de odihna si medicale.
  • Monitorizeaza respectarea rutelor de catre soferii din subordine.
  • Asigura documentatia necesara desfasurarii activitatii de transporturi.
  • Intocmeste rapoarte specifice.

Ce iti oferim?
  • Un job intr-o companie de renume
  • Posibilitatea de a te dezvolta
  • Stabilitate
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Posibilitatea de avansare
  • Instrumente/utilaje de lucru performante
  • Pachet salarial motivant, (compus din salariu fix + bonus in functie de performanta)
  • Abonament medical
  • Pachete de beneficii conform politici de resurse umane
  • Grija pentru oameni

Descrierea companiei

Cine suntem noi?
Compania noastra, pe langa numele atat de cunoscut cu care ne mandrim si eticheta curata, este si un grup integrat din punct de vedere organizațional, cu 2600 de angajați care activeaza și performeaza în toate liniile de business-producție de preparate din carne, preparate din lactate, ready meal, fermă de animale, podgorie, ospitalitate si firmă de contrucții civile/industriale.
Cea mai importantă valoare pe care o avem, o apreciem și o prețuim sunt oamenii. Oamenii Cris-Tim. Echipa!

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 17 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024