Gratis

Coordonator Transport/Logistica

ECO EURO DOORS SRL

Candidatul Ideal

Dacă ești o persoană autonomă, comunicativă, cu spirit de echipă și capacitate de organizare fă un prim pas în schimbarea carierei tale și acceptă provocarea de a te alătura echipei noastre!
Colegul pe care îl căutam este:
  • Dinamic, cu abilități de comunicare și spirit de echipă;
  • Organizat, ordonat, atent la detalii, responsabil;
  • Posedă extraordinare abilități dе coordonare și organizare;
  • Are inițiativă, gândire strategică, este curios și orientat spre soluții;
  • Cunoaște programele de operare PC: Word, Excel, Outlook;
  • Are cunoștințe generale specifice pieței transporturilor și a legislației;

Descrierea jobului

Noul nostru coleg:
  • Planifică și organizează transportul și livrarea mărfurilor;
  • Supraveghează și coordonează depozitarea mărfurilor;
  • Monitorizează stocurile și gestionează ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁inventarul;
  • Colaborează cu furnizorii, pentru asigurarea livrării la timp a mărfurilor;
  • Optimizează fluxurile de transport și depozitare;
Noi îți vom oferi un pachet complex de beneficii:
Salariu competitiv;
Mașină de serviciu;

Tichete de masă încărcate pe card în acord cu prevederile legale;
Sănătatea și securitatea angajaților noștri este în centrul acțiunilor noastre zilnice, motiv pentru care vei beneficia de o asigurare medicală privată;
Oportunități de dezvoltare profesională și personală, într-o companie aflată în plină dezvoltare;
Vei beneficia de un plan de integrare personalizat;

ECO EURO DOORS este o companie cu capital exclusiv românesc care se ocupă de producția ușilor de interior, parte a holding-ului de materiale de construcții ROCA Industry. Fabrica ECO EURO DOORS se află în Reghin, iar gama noastră de produse este disponibilă în toată țara.
Venim în întâmpinarea tuturor clienților printr-un raport optim calitate-preț, cu o mare varietate de finisaje și de soluții complete pentru a completa designul și intimitatea oricărui camin.

Esti curios să vezi despre ce este vorba? Aceasta e ocazia ta! Suntem în căutarea unui coleg pentru poziția descrisă mai sus! Dacă te-am convins, te invităm la o discuție pentru a ne cunoaște!
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024