Gratis

Coordonator service

ATP Motors RO
2 poziții

Candidatul Ideal

În cadrul misiunii noastre de a oferi servicii de excelență, căutăm colegi dedicați și pasionați de industria auto care să ocupe rolul de Coordonator service pentru locațiile
  • Baia Mare - Coordonator service caroserie
  • Oradea - Coordonator service
Cerințe:
  • studii superioare finalizare, de preferat inginerie auto, mecanica
  • experiență anterioară într-o poziție de supervizare și coordonare activitate service auto
  • experiență și cunoștințe tinichigerie -vopsitorie, daune și relații asiguratori - pentru locația Baia Mare
  • abilități excelente de comunicare, organizare, decizie și capacitatea de a lucra eficient într-un mediu dinamic
  • capacitate de a gestiona și motiva o echipă, demonstrând abilități de coaching
  • orientare către rezolvarea problemelor și atenție la detalii
  • cunostinte bune de utilizare PC
  • persoana onesta, disciplinata, dinamica, orientate spre performanta si succes.

Descrierea jobului

  • Coordonarea eficientă a întregii operațiuni a service-ului, asigurându-se că toate activitățile sunt desfășurate în conformitate cu standardele companiei și că se obțin rezultatele dorite.
  • Supravegherea și gestionarea personalului service-ului, asigurându-se că aceștia sunt instruiți corespunzător și că își îndeplinesc sarcinile în mod eficient.
  • Asigurarea unui nivel ridicat de satisfacție a clienților prin furnizarea unor servicii de calitate și rezolvarea promptă a oricăror probleme sau reclamații.
  • Gestionarea eficientă a programărilor și a fluxului de lucru din service pentru a optimiza timpul și resursele disponibile.
  • Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru a asigura o comunicare și o coordonare eficientă între diferitele echipe.

Suntem o companie dinamică, având obiective, standarde și un mediu de lucru aliniate nivelului european. În cei peste 27 de ani de activitate în domeniul auto, echipa a crescut și s-a dezvoltat odată cu business-ul, astfel că astăzi suntem aproape 300 de angajați în ATP Group. Mai multe linii de business definesc azi afacerea grupului: ATP Trucks - producție autovehicule de transport rutier și persoane, producție suprastructuri Stamer, Dealership prin ATP Motors - Mercedes-Benz, Mazda, Suzuki și inclusiv pentru brandul Hefton, utilaje și echipamente pentru construcții. Avem la îndemână soluția optimă de mobilitate, atat pentru persoane cât și pentru mărfuri! În concepția noastră, totul ține de încredere. Nimic nu e prea mult, nimic nu e prea greu, iar ceea ce începem ducem la bun sfârșit. Profitul, banii, sunt un mijloc spre scop si nu un scop in sine. Continuăm astfel să dezvoltăm afaceri durabile și profitabile, cu impact pozitiv asupra economei locale și asupra producției auto naționale.
Te invităm să faci parte din echipa ATP Group!

Publicat 20 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 19 Apr. 2024