Gratis

Coordonator Proiecte

Zac Management Services

Candidatul Ideal

Manager de proiect
Căutăm un manager de proiect talentat și experimentat care să se alăture echipei noastre dinamice. În calitate de manager de proiect, veți fi responsabil pentru supravegherea și gestionarea diferitelor proiecte de la inițiere până la finalizare. Aceasta este o oportunitate interesantă de a conduce echipe interfuncționale și de a realiza proiecte de mare impact care să conducă la succesul afacerii.

În calitate de manager de proiect în cadrul companiei noastre, veți avea ocazia să lucrați la proiecte diverse și să colaborați cu profesioniști talentați din diferite departamente. Veți juca un rol crucial în impulsionarea succesului proiectelor și în atingerea obiectivelor de afaceri. Oferim un salariu competitiv, un pachet de beneficii și oportunități de creștere și dezvoltare profesională.
Dacă sunteți o persoană proactivă și orientată spre rezultate, cu o pasiune pentru managementul proiectelor, ne-ar plăcea să vă cunoaștem. Alăturați-vă nouă și faceți parte dintr-o echipă dedicată excelenței și inovației.

Cerinte:
Studii superioare tehnice – constructii;
Nivel conversational limba engleza- bun;
Cunostinte de bugetare proiecte;
Persoană foarte organizată, cu un spirit de observaţie dezvoltat şi orientare către detalii;
Foarte bune abilitati de comunicare;
Cunostinte Operare PC : MS Office 365, AutoCAD( nivel mediu);
Foarte bune competente de organizare, planificare, coordonare, control, capacitatea de a lua decizii;
Capacitate de analiza si sinteza, orientare catre respectarea termenelor si atingerea rezultatelor finale;
Coordonare si urmarire activitati contractorilor pe specialitati / domenii de activitate
Urmarirea lucrarii de executie ( daca sunt respectate cantitatiile, calitatea si termenele de executie), sau propuneri pentru solutionarea imediata;
Capacitatea de a lucra organizat cu termene limita;
Intocmirea necesarelor comenzilor de materiale, urmarirea graficelor de executie, asigurarea respectarii lor
Spirit de echipa

Descrierea jobului

Coordonarea activitatilor de executie a lucrarilor.
Coordonarea activitatilor antreprenorului general, a subantreprenorilor si a furnizorilor; organizarea si participarea la sedinte de coordonare impreuna cu acestia.
Verificarea, aprobarea situatiilor de lucrari a AG-ului si a subcontractorilor si furnizorilor.
Analizeaza din punct de vedere tehnico-economic si cantitativ proiectul.
Managementul etapelor si prioritizarea lucrarilor
Elaborarea planului de lucrari si monitorizarea planului de executie.
Urmarirea calitatii lucrarilor executate.
Controlul consumului de materiale
Dispune actiuni preventive si actiuni corective pentru neconformitati;
Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al calitatii, cantitatii si respectarea termenului de executie;
Intocmirea si semnarea tuturor documentelor ce tin de lucrarile de coordonare: procese verbale, note de constatare, adrese oficiale, situatii de lucrari, raportari periodice, pontaje, carte tehnica;
Participa la receptia interna a lucrarilor materialelor si a produselor;
Monitorizeaza si participa la toate fazele proiectelor si asigura asistenta tehnica pe toata perioada de executie;
Pastreaza legatura cu clientii si cu proiectantii si executantii pentru buna executie a proiectului din punct de vedere tehnic.
Intocmire necesar materiale
Intocmire comenzi catre furnizori si constructor.
Negocierea si contractarea noilor furnizori si/sau subantreprenori atunci cand este nevoie.
Trasarea lucrariilor in santier aferent documentelor tehnice si intocmirea documentelor necesare acestor trasari cum ar fi procesul verbal de trasare

Zacaria Group began its activity in Sibiu in, and has over the last 10 years gradually expanded its investments across Romania. Today the group has real estate investments in Sibiu, Bucharest, Oradea, Alba Iulia, Arad and the Black Sea coast. From its inception the main focus of the company has been the development of high quality residential projects, and since 2009 has also supplied customised warehousing for a wide variety of clients. In the last 10 years Zacaria Group has grown from strength to strength by being able to quickly adapt to market changes and constantly fulfilling customer group's headquarters are located at Zacaria Business Center, Soseaua Alba Iulia, nr 77A., Sibiu.

The mother company :
Alf Mizzi & Sons is a family run business which began its activity in Malta in 1915. The company's business activities are wide ranging and include: the importation of FMCG to Malta, telecommunications, electronics, and real estate development. Today, the company operates on an international level with investments in countries such as Belgium, Holland, Romania, Croatia, Libya and Egypt. In Romania Alf Mizzi & Sons is successfully represented by Zacaria Group of Companies.

Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024