Gratis

Coordonator Depozit

CONFIDENTIAL - 1 poziție

Candidatul Ideal

Ne dezvoltăm și avem nevoie de noi membri în echipa noastră!

Căutam Coordonator Depozit dedicat și experimentat care să se alăture echipei noastre din Craiova. Vei lucra îndeaproape cu o echipă de colegi implicați în procesul de atragere și fidelizare a clienților, prezentându-le gamele complexe de scule, utilaje, accesorii, unelte pe care le comercializăm.

Cerințe și abilitați:
  • experiența anterioară într-o poziție similară în gestiunea depozitului;
  • abilități excelente de gestionare a stocurilor și echipelor;
  • cunoștințe solide de operare a echipamentelor din depozit;
  • studii medii/superioare tehnice constituie un avantaj;
  • abilitați avansate de comunicare scrisă și verbală;
  • domiciliul în zona municipiului Craiova;

Descrierea jobului

  • coordonarea și supervizarea operațiunilor zilnice din depozit;
  • coordonarea și supervizarea livrărilor și recepției de mărfuri;
  • supervizarea organizării spațiilor din depozit în vederea depozitării produselor;
  • administrarea echipei de depozit;
  • planificarea și urmărirea respectării rutelor și programului de livrare;
  • organizarea de inventare parțiale și anuale;
  • implementarea și menținerea standardelor de siguranță și igienă în depozit;
  • dezvoltarea și implementarea strategiilor pentru optimizarea fluxului de lucru și reducere a costurilor;

Ce oferim:
  • salariul și primele ocazionale se regăsesc în întregime în contractul individual de muncă și sunt impozitate conform legii;
  • prime de sărbători;
  • participarea gratuită la programele de trening și specializare;
  • posibilitatea construirii unei cariere în companie;
  • produse comercializate de companie la preturi speciale.

Descrierea companiei:
Dacă vrei să faci parte dintr-o echipă de profesioniști care nu oferă doar produse și servicii, ci soluții complete, așteptăm să ne treci pragul și să ne cunoaștem mai bine!
Vino să ne cunoști și să devenim împreună și mai buni!
Publicat 11 Apr. 2024 Reactualizat 11 Apr. 2024 Expiră 11 Mai 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.