Gratis

Coordonator administrativ

Moemax RO SRL

Candidatul Ideal

Viitorul nostru coleg ( doamna/domn) trebuie sa fie:
- organizat
- empatic
- obiectiv
- perseverent
- comunicativ
- sa aiba bune cunostinte de calculator
- sa aiba bune cunostinte a pachetului Office
- sa fie un bun coordonator

Descrierea jobului

- punerea in aplicare a principiilor concernului
- optimizarea derularii proceselor organizatorice din filiala
- managementul si punerea in aplicare ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂a regulilor interne
- persoana de legatura intre vanzatori, lucratori in depozit si conducere
- scolarizarea si formarea colegilor de pe departamentul Kassa si INFO
- controlul si coordonarea tutuor sarcinilor care trebuiesc indeplinite
- persoana de legatura cu departamentul de RU
- taskuri administrative, organizatorice si de personal

De la o idee la un concept de succes! mömax inseamna: acasa in trend, la preturi mici

mömax ofera soluții de locuințe la prețuri accesibile și atractive.

Clientul și împlinirea dorințelor sale constituie centrul intereselor noastre. Atitudinea fata de clientii nostri este caracterizata de o onestitate absolută, corectitudine, precizie și respectarea angajamentelor. Loialitatea clienților trebuie să fie asigurată prin servicii perfecte și printr-o procesare fara cusur a comenzilor. Fiecare dintre noi ar trebui să devina client permanent al mömax.

Publicat 23 Apr. 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 23 Mai 2024