Gratis

Contabilitate primara si gestiune

ALVIROM ECHIPAMENTE PROTECTIE SRL

Candidatul Ideal

Esti o persoana comunicativa, pozitiva , competenta in contabilitatea primara si gestiunea produselor?
Te asteptam cu drag in echipa noastra de tineri si plini de motivatie !
Suntem in domeniul echipamentelor de protectia muncii, oferim consultanta gratiuta clietilor noastri si produse de cea mai buna calitate.
Impreuna vom fi cei mai buni!

Descrierea jobului

Responsabilitatl:
-cunostinte in contabilitatea primara
-emitere facturi, chitante
-inregistrare nir
-transmiterea facturilor catre ANAF prin e-factura
-registru de casa
-avize ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂insotirea marfurilor
-comenzi furnizori
-transmiterea comenzilor catre furnizori
-receptionarea comenzilor de la agentii de vanzari
-verificare stocuri
-gestiunea stocului data in primire
-vanzarea produselor catre clientii din magazin

Alvirom echipamente protectie SRL este o firma specializata si acreditata pe piata echipamentelor de protectia muncii, situatiilor de urgenta, produse de curatienie si tot necesarul de care au nevoie clientii nostri. Comercializam produsele noastre la companii din toata tara.
Seriozitatea, promptitudinea si optimismul ne fac sa fim printre cei mai buni!
Suntem o echipa tanara, dinamica, cu mari ambitii, ne dezvoltam abilitatile si performanta in fiecare zi.
Vino in echipa noastra si vei evolua atat intelectual , cat si din punct de vedere financiar !!!
Publicat 8 Mai 2024 Reactualizat 29 Mai 2024 Expiră 7 Iun. 2024