Gratis

CONTABIL

VENUE TIMISOARA

Candidatul Ideal

Candidatul ar trebui sa indeplineasca urmatoarele cerinte:
Studii superioare in domeniul economic / financiar - contabil;
Foarte buna cunoastere a legislatiei specifice;
Cunostinte si abilitati de operare in programe de contabilitate (programul Expert Acounts si SAGA– avantaj);
Cunostinte avansate operare PC Microsoft Office(in special Excel), lucrul cu baze de date si Revisal;
Experienta in controlling, analiza financiara, administrare de personal si salarizare;
Abilitati de organizare si planificare, dar si atentie la detalii
Spirit de echipa, abilitati de comunciare si relationare la orice nivel
Meticulozitate, acuratete, initiativa si responsabilitate
Capacitate de invatare rapida a gamei de produse comercializate

Descrierea jobului

Activitati zilnice de contabiltate si gestiune, responsabilitate pe un grup de firme. ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈

VENUE, locatie de evenimente private si corporate, din Timisoara.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 27 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024