Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Contabil

Dallmayr Vending Office SCS
1 poziție
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

Persoana activa cu bune abilitati de comunicare, organizata, cu atitudine pozitiva orientata catre rezultate si nu in ultimul rand cu spirit de echipa.

Descrierea jobului

Cerinte:
- experienta in contabilitate minim 2 ani
- cunoastere MS Office
- persoana organizata si atenta la detalii

︁︀​︂︃︃​︈︃​︀Responsabilitati:
- intocmire deconturi pentru tehnicieni-operatori vending
- verificare stocuri pentru punctul de lucru alocat
- valorificare inventare
- contabilizare si verificare deconturi bani si marfa
- verificare conformitate incasari din automate versus contoare
- contabilizare facturi achizitii
- inregistrare extrase bancare

Descrierea companiei

Firma germana, Dallmayr Vending & Office SCS, se ocupa cu operarea automatelor de bauturi calde. Este una dintre primele firme de vending aparuta pe piata romaneasca fiind cunoscuta prin calitatea si profesionalismul serviciilor oferite.�

Publicat 9 Mai 2024 Reactualizat 30 Mai 2024 Expiră 8 Iun. 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.