Gratis

Contabil

CRIS PROD COM DISTRIBUTION SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal:
Cunoștințe contabilitate primară;
Cunoștințe program contabilitate Saga Software;
Cunoștințe operare PC, word, excel;
Persoană ordonată, atentă, spirit practic și operativ;
Abilități de lucru atât individual cât și în echipă;
Experiența pe un post similar reprezintă un avantaj;

Firma distributie , Depozit Tunari, Soseaua de Centura, nr 24 - 26, judet Ilfov
Program: 8 h/zi , luni-vineri in intervalul 07,00-16,00(cu pauza de masa).
Posesor permis categoria B, decontam combustibil.
Salariul 3500 lei net* tichete de masa in valoare de 40lei/zi lucrata
email : staicu.anda@yahoo.com
persoana contact - Marius 0724331303

Descrierea jobului

Responsabilitati:
-emiterea si inregistrarea de facturi, avize de insotire, procese verbale de predare-primire, procese verbale de custodie , -gestionarea fluxului ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄intern de documente financioar-contabile,
-primirea facturilor de la furnizori, intocmire NIR , bonuri de consum si inregistrarea lor in programul de contabilitate
-intocmirea zilnica a Registrului de Casa
-colectarea si ordonarea documentelor financiar contabile, rezultate din activitatea zilnica a firmei (chitante, bonuri fiscale , facturi furnizori )
-transmite facturile emise in sistemul RO E- factura si se ocupa de arhivarea acestora, precum si acelor primite de la furnizori

Beneficii:
Salariu motivant;
Tichete de masă;
Mediu de lucru plăcut;
Posibilitatea de dezvoltare profesională, sub coordonarea contabilului șef.

CRIS PROD COM DISTRIBUTION SRL - firma de distribuție de produse alimentare, cu vechime de peste 10 ani si arie de activitate in zona de Sud si Sud-Est. Biroul administrativ si unul dintre punctele de lucru sunt situate Tunari, Ilfov.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 28 Mai 2024