Gratis

CONTABIL

SC NORD ECO SOLUTIONS SRL

Candidatul Ideal

- Studii economice cu licenta, cunostinte in domeniul contabilitatii;
- Experienta de lucru in programul de contabilitate WinMENTOR;
- Cunostinte bune de operare a pachetului Office (word, excel);
- Experienta in domeniu - minim 3 ani;
- Cunoasterea legislatiei si a documentelor financiar-contabile;
- Persoana cooperanta, echilibrata;
- Seriozitate, punctualitate; excelente abilitati de comunicare, atentie la detalii, spirit de echipa.

Descrierea jobului

- Introducerea tuturor documentelor contabile in programul de contabilitate (incasari, plati, facturi emise, facturi de achizitie, intocmirea registrului de casa si a jurnalului de banca, etc);
- Efectuarea operatiunilor de inchidere lunare, trimestriale, anuale;
- Intocmirea stuatiilor financiare anuale (bilant, cont de profit si pierdere, anexe bilant, etc).
- Program de lucru - 8 ore zi;

Societatea are ca obiect principal de activitate - colectare deseuri nepericuloase, iar ca obiect secundar de activitate - transport rutier de marfuri
Publicat 17 Apr. 2024 Reactualizat 15 Mai 2024 Expiră 17 Mai 2024