Gratis

Contabil

ROMWEST EURO SRL

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui Contabil / Economist dedicat si experimentat pentru a se alatura echipei noastre din cadrul companiei noastre din Alba Iulia.
Experienta in domeniul contabil in productie - constituie un avantaj.
Daca sunteti pasionat de domeniul contabilitatii si aveti abilitati solide in gestionarea aspectelor financiare, va invitam sa aplicati pentru pozitia noastra vacanta.

Descrierea jobului

  • Intocmirea si mentinerea registrului general al contabilitatii.
  • Inregistrarea tranzactiilor financiare zilnice si reconcilierea conturilor.
  • Pregatirea si depunerea declaratiilor fiscale si a rapoartelor financiare periodice.
  • Verificarea si corectarea erorilor contabile si fiscale.
  • Gestionarea activelor fixe si calcularea amortizarii.
  • Asigurarea conformitatii cu reglementarile contabile si fiscale.
Beneficii oferite:
  • Salarizare atractiva 5000-7000 Ron Net in functie de experienta.
  • Decontare transport.
  • Prime de Sarbatori.
  • Bonus de performante.

ROMWEST EURO SRL - Suntem un producator de mobilier din lemn masiv, dedicat sa aducem in casele clientilor nostri frumusetea si calitatea autentica a lemnului. Cu o pasiune pentru mestesugurile traditionale si o viziune contemporana asupra designului, ne angajam sa cream piese de mobilier care sa se integreze perfect in fiecare spatiu si sa aduca un farmec aparte in locuintele celor care le aleg. Ceea ce ne diferentiaza este atentia noastra la detalii si calitatea superioara a materialelor folosite. Fiecare piesa este lucrata cu grija si atentie de catre mesterii nostri priceputi, astfel incat sa ofere durabilitate si eleganta pe termen lung.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 14 Mai 2024 Expiră 16 Mai 2024