Gratis

CONTABIL

ALMATAR TRANS SRL

Candidatul Ideal

Cautam o persoana care are urmatoarele atribute:
  • Studii economice superioare sau medii
  • Cunostinte bune ale pachetului MS Office, in special Excel
  • Experienta de minim 2 ani in domeniul financiar-contabil
  • Abilitati de comunicare, relationare, planificare si management al timpului
  • Cunostinte de limba Engleza – nivel mediu
  • Fire dinamica, flexibila, foarte bine organizata, cu dorinta de a invata si capacitate de lucru in echipa

Descrierea jobului

Responsabilitatile aferente postului sunt:
  • Realizeaza totalitatea activitatilor contabile conform legislatiei
  • Solicita, sorteaza si arhiveaza documentele contabile
  • Intocmeste declaratiile fiscale sub coordonarea managerului
Detalii suplimentare la telefon - 0720 499 674

Firmă de transport produse petroliere și stații de distribuție carburanții.
Publicat 1 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 1 Mai 2024