Gratis

Contabil Senior

FACILITY ACCOUNT SRL

Candidatul Ideal

- Minim 1 an de experienta in contabilitatea financiara (inchideri);
- Abilitati de comunicare;
- Orientare spre rezultate;
- Orientare catre client;
- Perseverenta;
- Cunostinte minime de Excel;
- Bune cunoștințe în domeniul legislației contabile și fiscale;
- Persoana energica, ordonata, riguroasa, rabdatoare, responsabilă, cu spirit de echipă si dornica de a progresa;
- Implicare și spirit de inițiativă;

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- operarea documentelor in contabilitatea clientilor
- verificarea si inchiderea firmelor (balanta, declaratii, bilant)
- transmiterea sumelor de plata ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂catre clienti
- transmiterea raportarilor din balanta catre clienti

Beneficii:
- Atmosfera de lucru relaxanta si echipa prietenoasa;
- Oportunitati de evolutie in cariera si promovare;
- Program flexibil;
- Cafea si apa din partea casei;
- Job stabil;
- Bonusuri in functie de performanta.

Echipa de contabili tineri si entuziasti in dezvoltare continua.

Ne place sa servim clientii cu daruire si cu promptitudine. De asemenea ne place sa imbinam utilul cu placutul si sa avem o atmosfera faina la birou. Ne ajutam reciproc si tindem catre o evolutie comuna in cariera dar si in celelalte arii ale vietii.
Publicat 7 Mai 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 6 Iun. 2024