Gratis

CONTABIL PRIMAR/ECONOMIST

SC ANTREPRIZA DE CONSTRUCTII DRUMURI SI AUTOSTRAZI SRL

Candidatul Ideal

SC Antrepriza de Construcții Drumuri si Autostrăzi SRL angajează CONTABIL PRIMAR/ECONOMIST
  • Experiență de cel puțin 3 în domeniu;
  • Cunoștiințe Microsoft Office: Word, Excel;
  • Cunoștiințe de operare program Saga;
  • Abilitatea de a lucra independent, dar și în echipă;
  • Spirit analitic și atenție la detalii, orientare spre obiective și respectarea termenelor;
  • Bune abilități de comunicare, organizare și planificare.

Descrierea jobului

  • Evidență contabilă (facturi, chitanțe, rapoarte casă de marcat, registru de casă, stocuri, NIR-uri, deconturi de cheltuieli, dispoziții de plata/încasare);
  • Înregistrarea facturilor de la furnizorii interni/externi în programul contabil - SAGA;
  • Întreținere bază de date clienți;
  • Confirmări de sold clienți/furnizori;
  • Întocmire rapoarte specifice departamentului financiar - contabil, solicitate de către bănci sau după caz;
  • Arhivează și ține evidența documentelor operate;
  • Respectă procedurile de operare și procedurile cu privire la circuitul documentelor cu regim special.

Descrierea companiei

Constructii civile si industriale

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 21 Mai 2024 Expiră 20 Iun. 2024