Gratis

CONTABIL JUNIOR

S.C.JERRY'S PIZZA EST SRL.

Candidatul Ideal

  • Abilitati de comunicare - va interactiona cu toate locatiile Jerry`s Pizza pentru rezolvarea diverselor situatii contabile
  • Suntem o echipa cu oameni diferiti, insa ne dorim cu totii acelasi lucru: sa fim eficienti, sa ne sprijinim reciproc si de ce nu, sa ne simtim bine impreuna la munca. De aceea ne dorim sa fii un jucator in echipa;
  • Cunostinte utilizare MS Office (Word, Excel, Ppt);
  • Studii superioare (Contabilitate)
  • Capacitate de analiza si sinteza;
  • Capacitate de decizie;
  • Seriozitate, corectitudine.

Descrierea jobului

Desi nu ne dorim de la tine o experienta extinsa, ne dorim sa fii capabil sa:
  • Inregistrezi corect si la zi extrasele bancare in lei si valuta;
  • Inregistrezi facturile de la furnizori pe centre de cost;
  • Inregistrezi facturile de achizitii mijloace fixe, obiecte de inventar, cheltuieli;
  • Reconciliezi solduri cu partenerii societatii;
  • Inregistrezi deconturile de cheltuieli;
  • Intocmesti situatii solicitate de managementul companiei priviind situatia patrimoniala si rezultatele obtinute

Jerry’s Pizza – este un concept american apărut în România în urmă cu 25 de ani. Brandul Jerry’s Pizza este cunoscut pentru calitatea produselor şi serviciilor oferite, pentru atenţia acordată nevoilor clientului şi pentru echipa de lucru.

Cu cele 25 de magazine deschise in 5 orase din tara si o echipa de lucru de peste 700 de angajati, Jerry’s Pizza este unul dintre cei mai importanti operatori din industria horeca. Magazinele funcţionează preponderent în regim delivery & take-away iar zonele lor de livrare acoperă integral oraşele Bucureşti, Ploieşti, Piteşti, Braşov, Constanţa, Craiova şi zonele limitrofe acestora.

Pentru a fi la curent cu noutățile Jerry’s Pizza, puteți urmări informatiile de pe siteul www.jerryspizza.ro sau conturile de social de media ale companiei

Facebook: facebook.com/JerrysPizza.ro

Instagram: www.instagram.com/jerryspizza_si aplicatia mobilă Jerry's Pizza

Publicat 28 Mart. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 27 Apr. 2024