Gratis

CONTABIL IN CADRUL SOCIETATII SC MAX SRL DIN MURFATLAR

SC MAX SRL

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unei persoane harnice, serioase si cu simt de raspundere, zambitoare, solidara si dornica sa isi ajute colegii.

Ne dorim alaturi de noi o persoana care:
- Cunoastinte Microsoft Office;
- Are cunostinte de contabilitate financiara;
- Are experienta pe o pozitie similara, de minim 2 ani; Experienta dobandita intr-o firma de contabilitate constituie un mare avantaj;
- Este responsabila si atenta la detalii;
- Are spirit de echipa;
- Este dornica sa invete si sa evolueze;
- Are minime cunostinte de fiscalitate;

Descrierea jobului

Responsabilitatile vor fi prezentate in cadrul interviului programat ulterior discutiei telefonice .

Beneficii
Pachet salarial atractiv adaptat si actualizat anual cu nivelul pietei;
Spor de vechime;
Posibiliate de dezvolatare personala;
Bonusuri si premii in functie de realizari;
Abonament medical privat;
Bonuri de masa;
Zi libera cu ocazia zilei de nastere;

Va suntem alaturi inca din anul 1992, compania noastra, SC MAX SRL, si-a castigat reputatia in domeniul distributiei materialelor de constructii in regiunea de sud-est a Romaniei.

Bazandu-se pe experienta acumulata de-a lungul timpului si pe fidelitatea clientilor activi, printre care revanzatori sau constructori, societatea si-a extins activitatea concretizand 12 puncte de desfacere, avand un numar de personal de peste 350 de angajati activi.

Trasatura definitorie a companiei o constituie responsabilitatea fata de clienti, angajati si parteneri.

De ce sa va alaturati echipei MAX?

Aveti oportunitatea de a lucra la una dintre cele mai mari companii din domeniul distributiei materialelor de constructii din sud-est-ul Romaniei, intr-un colectiv mare, format din persoane competente si disponibile sa impartaseasca cu dumneavoastra experienta acumulata de-a lungul timpului. Nivelul salarial este avantajos, creat in functie de competenta si aveti posibilitatea sa va rotunjiti veniturile prin bonusuri substantiale, in functie de rezultatele dumneavoastra.

Cum te poti alatura echipei MAX?

Primul pas catre o viitoare cariera la MAX este aplicarea la unul din joburile disponibile prin trimiterea unui C.V. Daca veti fi selectionat, va vom contacta telefonic in vederea stabilirii unui interviu, moment in care vom discuta toate detaliile.

Publicat 4 Mart. 2024 Reactualizat 1 Apr. 2024 Expiră 3 Apr. 2024