Gratis

Contabil / Economist

Bratu G. Vasile - Cabinet Individual Expert Contabil

Candidatul Ideal

În calitate de economist veți ține evidența contabilă a clienților din portofoliu, întocmirea și verificarea declarațiilor fiscale și a rapoartelor de management sau analize financiare. Este necesar să aveți o experiență de minim 5 ani în practică și să fiți motivat în gestionarea unui portofoliu de clienți, oferind suport direct managerului.

𝗖𝗘𝗥𝗜𝗡𝗧̦𝗘
[☑️] experiență(minim 5 ani) în activitatea financiar - contabilă si evidenta salariati (resurse umane);
[☑️] capacitate de lucru în echipă;
[☑️] abilități multitasking;
[☑️] abilități bune de comunicare și relaționare cu clienții;
[☑️] atenție la detalii;
[☑️] cunoștințe de lucru în programul de contabilitate Saga C ,Saga Ps (constituie un avantaj), Nextecg
[☑️] abilități foarte bune de planificare și prioritizare a sarcinilor.

Descrierea jobului

𝗕𝗘𝗡𝗘𝗙𝗜𝗖𝗜𝗜
[☑️] pachet salarial motivant, bonusuri de performanta
[☑️] suntem adaptabili și ne reinventâm permanent;
[☑️] mediu de lucru plăcut (office);
[☑️] program de de lucru flexibil

Suntem o firma de contabilitate care oferă servicii externalizate de contabilitate si resurse umane.

Misiunea noastra este sa ajutam, sa sprijinim si sa dezvoltam afacerile si sa intelegem nevoile clientilor nostri, oferindu-le servicii personalizate de inalta calitate.
Punem accentul pe:
- Respect, transparenta, integritate, colaborare si comunicare.
Publicat 2 Mai 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 1 Iun. 2024