Gratis

CONTABIL/ECONOMIST

PHI ACCOUNTING GROUP S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Absolvent de Facultate sau Master profil economic.Persoana competitiva, dinamica, orientata spre dezvoltare in domeniul contabilitatii. Abilitati de comunicare, relationare, planificare si management al timpului Atentie la detalii, cunostiinte teoretice de contabilitate.

Descrierea jobului

Inregistrare documente contabile;

Solicitare, sortare si arhivare documentele contabile;

Intocmire balanta de verificare. declaratii fiscale;

Intocmirea statelor ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀salariale;

Operarea modificarilor contractuale in programul Revisal;

Menținerea relației cu clienții din portofoliu sau administrațiile financiare si atunci cand este cazul;

Firma de contabilitate si expertiza contabila care activeaza din 2020 pe piata, avand un portofoliu diversificat de clienti si industrii. Oferim un climat de munca prietenos, propice dezvoltarii profesionale, bazat pe nevoile personale ale angajatilor
Publicat 24 Apr. 2024 Reactualizat 22 Mai 2024 Expiră 24 Mai 2024