Gratis

Contabil Economist

INVICTUS FORCE&SAFE SA

Candidatul Ideal

Dorim să consolidăm echipa departamentului financiar-contabil și suntem în căutarea unei colege/coleg nou.

Pachetul salarial – 900 euro net (compus din salariu fix+bonusuri+alte facilități)
Sediul se află în Galați!

Te vrem în echipa noastră dacă:
-ai o experiență de muncă recentă pe un post similar de minim 3 ani în ultimii 5 ani;
-consideri despre tine că ești o persoană bine pregătită profesional în domeniul contabilității de gestiune.
Calitățile personale trebuie să releve:
-o persoană responsabilă, ordonată, expeditivă,
-să știe să lucreze eficient și multitask,
-să își poată organiza autonom agenda de lucru și prioritățile în funcție de dead-line-uri și impunerile legale.

Nu ești obligat să încarci și o scrisoare de intenție însă vom aprecia în mod deosebit dacă totuși o vei face și o vei trimite la adresa resurse@invictus.com.ro .

Descrierea jobului

Ce face un contabil ?!
- verifică facturile de aprovizionare introduse de gestionari privind TVA, valoare, CUI, valoare NIR
- verifică facturile de vânzare privind TVA
- inventariază ori de câte ori se cere, centralizează inventare, emite concluzii
- verifică nota contabilă, descărcarea de gestiune,
- verifică vânzări PF magazine;
- verifică avizele de transfer între gestiuni:
- verifică soldurile analitice cu solduri sintetice.
- înregistrează zilnic operațiunile de casă: plăți și încasări;
- înregistrează deconturile de cheltuieli, verifică avansurile acordate și documentele justificative, calculează diurnele;
- verifică jurnalele de casă
- întocmește și arhivează registrul de casă

De ce să ne alegi? Simplu:
-vei avea un pachet salarial motivant și atractiv compus din salariu+bonusuri+facilități;
-vei lucra la proiecte de anvergura într-un mediu dinamic, neplictisitor și vei învăța permanent lucruri noi;
-îți vom oferi permanent suport profesional – traininguri, seminarii, cursuri
-vei avea posibilitatea să te dezvolți profesional și să promovezi într-una din pozițiile de middle management
-vei lucra cu cele mai moderne aplicații informatice într-un ambient modern pentru o companie cu un renume excelent și în continua dezvoltare.
Devenind membru în echipa INVICTUS ai sarcini clare, responsabilități delimitate, timpul liber este respectat și beneficiezi de bonusuri, tichete de masă și de vacanță, masă caldă, transport convenție, îndrumare profesională, suport colegial și un viitor asigurat.
Așteptăm cu mare interes aplicația ta. Succes!

INVICTUS, marcă înregistrată din anul 2017, are o experiență de peste 30 de ani în domeniul producției de uniforme militare. Compania noastră este în prezent unul dintre principalii furnizori de echipamente militare pentru organismele guvernamentale din Romania: Armata, Jandarmerie, Pompieri.
Devenind membru în echipa INVICTUS ai lucruri clare de făcut, responsabilități delimitate, timpul liber îți este respectat și beneficiezi de un pachet salarial generos cu bonusuri, tichete de masa și de vacanță, masă caldă, pachet medical si transport subventionate, 30 de zile lucratoare de concediu de odihna si zile libere, îndrumare profesională și suport colegial.

Vrei să vezi cine suntem și ce facem ?
Vezi AICI https://www.facebook.com/EchipamenteMilitareInvictus/posts/3773529126085201 și
AICI https://www.youtube.com/watch?v=-jycgXIE81A .
Vino să lucrezi în condiții de lucru ca în occident cu pachet salarial motivant, oportunități de învățare și de avansare și un colectiv super!

Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 29 Apr. 2024 Expiră 9 Mai 2024