Gratis

Contabil/ Contabilitate primara

SC Delos Impex 96 SRL

Candidatul Ideal

Persoana dinamica,capacitate de organizare si planificare;
Seriozitate si perseverenta in atingerea obiectivelor;
Cunostinte in contabilitate primara si gestiune;
Cunostinte de utilizare Excel/Word;
Cunostinte in operarea programului de contabilitate SAGA;
Atitudine pozitiva si proactiva;
Studii medii sau superioare finalizate.

Descrierea jobului

Operare facturi intrare/iesire, evidenta stocuri, evidenta plati s.a.;
Efectueaza platile conform facturilor;
Verifica si arhiveaza documente contabile si de alta natura;
Raspunde de evidenta formularelor cu regim special.

Delos Medica este un producator si distribuitor de medicamente de uz veterinar pe piata romaneasca si internationala. Compania a trecut printr-o continua dezvoltare si consolidare in cei 22 de ani de existenta.
Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024