Gratis

Contabil | Arsis Vodafone

SC Arsis Trading SRL

Candidatul Ideal

Grupul de firme Arsis își mărește echipa din cadrul departamentului de contabilitate.

Suntem o companie în continuă dezvoltare și avem nevoie de persoane stabile, organizate și ambițioase, dornice să-și dezvolte cariera într-o echipă dinamică și puternică.
  • Capacitate ridicată de organizare şi planificare a activităţilor curente;
  • Experiență în contabilitate;
  • Studii superioare economice;
  • MS Office-nivel mediu;
  • Limba engleză-nivel mediu, constituie avantaj.

Descrierea jobului

  • Înregistrează în mod cronologic operațiunile rezultate din desfășurarea activității firmei;
  • Arhivează documentele financiar-contabile;
  • Participă la verificările lunare;
  • Participă la întocmirea declarațiilor fiscale;
  • Întocmește situațiile și documentele solicitate de către supervisor;
  • Menţine relaţia cu partenerii/angajații din magazine.

Beneficii
  • Salariu competitiv / negociabil în funcție de experiență;
  • Tichete de masă;
  • Telefon de serviciu;
  • Programe de dezvoltare personală și profesională;
  • Mediu de muncă performant, o echipă dinamică și competitivă, într-o companie lider de piață pe segmentul său de activitate.
  • Punct de lucru: Str. Industriilor, nr.12, Chiajna, Ilfov.

Arsis este cea mai mare companie de retail in domeniul telecomunicațiilor și cel mai mare partener Vodafone, parteneriat ce durează din 2004.
Publicat 18 Mart. 2024 Reactualizat 17 Apr. 2024 Expiră 17 Apr. 2024