Gratis

Consultant

MOB VAD S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal trebuie să aibă un comportament adecvat la locul de muncă, să dea dovadă de implicare și profesionalism în rezolvarea activităților zilnice alături de colegii din echipă. Flexibilitatea și sinceritatea vor fi apreciate.

Descrierea jobului

Responsabilități: îndeplinirea sarcinilor zilnice cu maxim de implicare și atenție; monitorizarea indicatorilor de realizare a proiectelor din portofoliu; identificarea continuă a oportunităților de dezvoltare atât personală, cât și a echipei din care face parte.
Beneficii: posibilitatea de a învăța într-un domeniu în continuă schimbare; program de lucru flexibil; bonusuri salariale.

Descrierea companiei

Societate comerciala cu capital integral romanesc.

Sediul social si punct de lucru in Targoviste.

Activitate principala: consultanta in afaceri si management (consultanta accesare fonduri)

Activitati conexe: servicii de proiectare, organizare de evenimente, formare profesionala.

Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 25 Mai 2024