Gratis

Consultant Vanzari

SARTO MADE TO MEASURE
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem SARTO bespoke, cel mai cool atelier de ținute formale sau casual pe comandă, ce servisează cei mai importanți oameni de business din România și Europa.

Căutăm o colegă/un coleg energic/ă și deschis/ă către noi provocări, care să fie pasionat/ă de fashion și sa ocupe rolul de Consultant Vanzari- Showroom Bucuresti

Iti vor fi de ajutor:

⁠•⁠ Experienta in domeniul fashion/accesorii este un avantaj;
•⁠ ⁠Persoană deschisă, pozitivă, spontană, orientată către clienţi;
•⁠ ⁠Excelente abilităţi de comunicare şi servisare clienti de top;
•⁠ ⁠Vocabular comercial si manière ingrijite
•⁠ ⁠Abilitati de comunicare, flexibilitate, gandire pozitiva;
•⁠ ⁠Atentie la detalii si seriozitate;
•⁠ ⁠Spirit de echipa si orientare catre nevoile clientului;
•⁠ ⁠Cunostinte de contabilitate primara incasare: POS si casa marcat

Descrierea jobului

•⁠ ⁠Ofera informatii relevante despre specificul brandului si a ofertei actuale;
•⁠ ⁠Mentine un mediu de lucru profesionist, ordonat si ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈estetic in showroom;
•⁠ ⁠Realizarea targetului de vanzare alocat;
•⁠ ⁠Cunoasterea produselor si a caracteristicilor tehnice ale materialelor
•⁠ ⁠Actualiarea bazei de date interne

Beneficii:
Vei beneficia de contract pe perioada nedeterminata, salariul fix și comision neplafonat.

In plus ai acces GRATUIT la:
• Sales Training cu Grant Cardone University (în valoare de 4000 eur per rundă de 10 traininguri)
• Program de dezvoltare clar stabilit din momentul angajării
• Abonament Medical Privat
• Decontare abonament transport in comun

Locatie: Bucuresti, Sector 1 (statia de metrou Aviatorilor)

Program de lucru: Luni – Vineri : 09:00-18:00

SARTO este un business antreprenorial romanesc, cu 10 ani de experienta pe piata, fiind primul atelier de croitorie bespoke din Romania, ce se ocupa cu consilierea vestimentara si constructia tinutelor de business si tinutelor de ceremonie pentru cei mai de succes oameni de afaceri. SARTO este recunoscut pentru productia costumelor, a camasilor si a accesoriilor de lux, pe comanda.

Publicat 17 Mai 2024 Reactualizat 7 Iun. 2024 Expiră 16 Iun. 2024