Gratis

Consultant Vanzari

TRIO RECRUITMENT S.R.L.
3 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Compania Trio Recruitment isi mareste echipa!!!

Cautam alaturi de noi, coleg / colega cu experienta relevanta in gestionarea conturilor de clienti:

Ce trebuie sa ai:
studii superioare finalizate
experință în vânzări B2B (minim 2 ani)
abilități excelente de negociere
cunoștințe bune de operare PC (Excel, Word, Power Point) și ERP.
disponibilitatea de a călători în țară și carnet de conducere categoria B.
experiența în domeniul recrutarii de personal, asigurări, telecom, servicii medicale, vânzări B2B., constitue avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:
prospectează piața pentru identificare clienți noi
inițiază și închide procesul de vânzare
asigură clienților suporul necesar pe toată ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀perioada contractuală.
redactează oferte de servicii, contracte, documente externe si interne, asigură acuratețea datelor acestora și le arhivează conform procedurilor interne.
completează și transmite informații relevante către restul echipelor
reprezintă compania la diverse întâlniri și evenimente de business
colaborează cu celelalte departamente pentru a asigura succesul activităților zilnice.

Descrierea companiei

CINE SUNTEM

Din 2005 recrutăm și plasăm personal, întâi la nivel local și ulterior internațional.

Am început cu recurtarea de personal local și plasarea acestuia în industrii din zona București-Ilfov, iar apoi am plasat personal românesc în Europa. În 2017 am început să recrutăm personal non-UE pentru companii din România, iar în 2021 ne-am extins în Europa (Croația, Ungaria, Italia). În anul 2022 am fuzionat cu Trio Recruitment UK, devenind astfel Trio Recruitment – Romania branch.

Oferim servicii complete de recrutare, având în spate experiență în proiecte internaționale.

Publicat 19 Apr. 2024 Reactualizat 19 Apr. 2024 Expiră 19 Mai 2024