Gratis

CONSULTANT VANZARI SHOWROOM

ROVERE MOBILI
4 poziții

Candidatul Ideal

  • Studii superioare finalizate (prezinta avantaj Arhitectura, Constructii, Geodezie)
  • In cazul in care studiile superioare nu sunt cele tehnice sunt ideale abilitatile tehnice pentru ca postul presupune efectuarea de masuratori si a avea viziune in spatiu
  • Abilitati de comunicare, negociere
  • Atentie la detalii
  • Rabdare si promptitudine in relatia cu clientul

Descrierea jobului

  • Dobandirea cunostintelor despre intreg portofoliul de furnizori si produse al companiei
  • Prezentarea catre client a tuturor optinuuilor de cumparare si amenajare
  • Intocmirea ofertelor
  • Negocierea contractelor si gestionarea intregului proces comercial
  • Mentinerea si imbunatatirea permanenta a relatiei profesionale cu clientii existenti si dezvoltarea unei relatii de afaceri cu cei noi
  • Mentinerea legaturii cu departamentele de suport de Marketing, Logistic, Financiar pentru buna desfasurare a activitatii curente
  • Indeplinirea targetului lunar.

ROVERE MOBILI este cunoscuta ca fiind un lider in domeniul amenajarilor interioare, fiind unul dintre cei mai importanţi furnizori de mobilier de lux pe piata din Romania. Aceasta performanta fiind atinsa datorita experientei managementului companiei de peste 20 ani in domeniul importului de mobilier din Italia. Odata cu aparitia sa pe piata in decembrie 2002 ROVERE MOBILI s-a impus prin profesionalism, calitate si inovatie aducand un nou concept in domeniu prin urmarirea liniilor de trend internationale si a ultimelor tendinte atat in domeniul mobilierului si al decoratiunilor cat si la nivel de curente artistice contemporane. Astfel, dincolo de activitatea comerciala de vanzare a produselor de mobilier, compania a dezvoltat o infrastructura moderna cuprinzand departamente de: proiectare, logistica, marketing, contabilitate, livrari si montaj, administrativ, toate subordonate aceluiasi scop – oferirea unor servicii profesionale, de elita. Pentru mai multe detalii puteti accesa site-ul companiei www.roveremobili.ro

Publicat 25 Mart. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 24 Apr. 2024