Gratis

Consultant Vanzari / Optometrist - Optica Medicala

CC Optic
8 poziții

Candidatul Ideal

  • Comunica si relationeaza cu clientii;
  • Este deschis, energic, sociabil si cu spirit de echipa;
  • Manifesta dorinta de a invata;
  • Este atent la detalii, este ordonat si este capabil sa respecte procedurile, principiile si tehnicile de vanzare;
  • Are studii de Optometrie in curs sau finalizate (in cazul optometristilor);
  • Experienta relevanta in domeniu ( in cazul optometristilor );

Descrierea jobului

  • Intampina clientii si le asigura consiliere intr-o maniera amabila, prietenoasa si eficienta;
  • Identifica nevoile si asteptarile clientilor, le ofera informatii corect si complet despre produsele aflate in vanzare;
  • Realizeaza determinare de dioptrii si adaptare lentile de contact (in cazul optometristilor);
  • Realizeaza operatiuni cu casa de marcat;
  • Gestioneaza comenzile clientilor;
  • Gestioneaza activitatile magazinului (receptie marfa, etichetare, verificare preturi, inventariere, livrare, vanzare, etc.).
  • Mentine ordinea si curatenia in magazin;

Beneficii oferite:
  • Pachet salarial motivant;
  • Mediu de lucru flexibil, placut, colegial;
  • Comision din vanzari;
  • Training si oportunitate de dezvoltare profesionala;
  • Stabilitate profesionala si siguranta financiara pe termen lung.

Optica medicala CC Optic detine in urmatoarele locatii puncte de lucru:
  • Ploiesti
  • Galati
  • Bacau
  • Arad
  • Oradea
  • Botosani
  • Vaslui
  • Satu Mare
  • Suceava
  • Dorohoi
  • Radauti
  • Tasnad
  • Husi
  • Falticeni
  • Focsani
  • Barlad
  • Targu Neamt
  • Onesti
  • Pascani
  • Baia Mare
  • Petrosani
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 15 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024