Gratis

CONSULTANT VANZARI MOTOCICLETE

Taddat Recruiting & Headhunting S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine:

• Experienta anterioara in vanzari minim 3 ani
• Pasiune pentur domeniul moto si dorinta de a te dezvolta profesional in acest domeniu.
• Carnet conducere categoria A
• Cunostinte pachet MS Ofice;
• Bune abilitati de comunicare si negociere;
• Atitudine profesionala
• Orientare catre client si capacitate de a construi relatii solide cu acestia;
• Atentie la detalii si capacitate de organizare;

Descrierea jobului

Ce vei face:

• Oferi consultanta clientilor in alegerea celor mai potrivite accesorii si echipamente moto;
• Identifici nevoile clientilor si le oferi solutii personalizate;
• Prezinti produsele si serviciile intr-un mod profesionist si atragator;
• Gestionezi procesul de vanzare de la identificarea nevoilor clientului pana la finalizarea tranzactiei;
• Consolidezi relatia cu clientii existenti si dezvolti portofoliul de clienti prin identificarea de noi oportunitati de vanzare;
• Tii evidenta stocului de produse si te asiguri ca acesta este mereu actualizat;
• Colaborezi cu echipa interna pentru a asigura o experienta de cumparare excelenta pentru clienti.

Ce iti oferim:

• Salariu fix motivant
• Bonusuri din vanzari
• Program de 8h L-V
• Contract de munca pe perioada nedeterminata
• Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si pasionat de vehiculele pe doua roti sau off road.
• Posibilitatea de a-ti dezvolta cariera, intr-un domeniu in continua crestere;
• Companie lider de piata

Happy People HR este o firma de resurse umane, înfiinţată în Cluj-Napoca, orientata in principal pe recrutarea si selectia de personal.

Serviciile oferite sunt personalizate si adaptate specificului si culturii organizationale ale fiecarui client in parte, instrumentele si tehnicile folosite sunt in scopul identificarii celei mai potrivite persoane pentru postul oferit, sunt diferite in functie de cerintele postului pentru care se realizeaza recrutarea si selectia.

Candidatii nostri au atitudinea potrivita, abilitatile tehnice necesare performantei si acelasi set de valori cu cel al companiei pentru care ii propunem. Scopul nostru este acela de a ajuta companiile in indeplinirea obiectivelor strategice pe care si le-au propus pe termen lung, asigurandu-le accesul la cei mai potriviti candidati.

"Oamenii dau valoare unei companii!"

Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 22 Apr. 2024 Expiră 22 Mai 2024