Gratis

Consultant vanzari magazin - Orange Store

ELECTRIC PLUS - partener Orange
3 poziții

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la tine:
• Experienta in vanzari reprezinta un avantaj
• Sa iti placa sa interactionezi cu oamenii: sa ai tehnici de comunicare profesionista si moderna
• Sa ai interes pentru tehnologie, pe care sa stii sa o utilizezi: aplicatii telefon mobil, PC, e-mail, Windows Office
• Sa fii orientat catre rezultate si atingere obiective lunare, sau in termenele stabilite.
• Sa te adaptezi rapid schimbarilor, sa colaborezi eficient cu echipa din care vei face parte, cu superiorii ierarhicii, sa respecti deadline-uri, proceduri, program de lucru.
• Sa ai o atitudine profesionista si o imagine ingrijita.

Descrierea jobului

Ce iti oferim:

• Venituri corelate cu rezultatele individuale, intre 2.000 si 5.000 de lei net, pe cartea de munca
• Asigurare medicala si asigurare de viata privata
• Tichete de masa
• Un mediu de lucru placut, modern si dinamic
• Programe si cursuri de dezvoltare profesionala, posibilitati de promovare
• Un plan de training conceput special pentru tine
• Un mentor care sa te ghideze in prima perioada a activitatii si un trainer specializat pentru prima saptamana

ELECTRIC PLUS SRL BACĂU este partener Orange din 1998 si detine o retea de 41 magazine Franciza Orange, comercializeaza produse si servicii GSM , 220 de angajati.

Publicat 11 Mart. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024