Gratis

Consultant vanzari Junior, reprezentant relatii clienti

SC ICEMED SRL

Candidatul Ideal

  • Absolvent al unei facultăți cu profil economic sau tehnic sau student în an terminal;
  • Limba engleză nivel mediu;
  • Experiența într-un rol similar prezintă un avantaj;
  • Excelente abilități de comunicare și prezentare;
  • Capacitatea de a lucra în echipă;
  • Atitudine pro activă, flexibilitate, dinamism, autoorganizare;
  • Persoană empatică;
  • Capabil să stabilească obiective pe termen scurt, mediu și lung;
  • Capabil să identifice soluții pentru rezolvarea problemelor urgente și să propună soluții alternative;
  • Cunoștințe operare software Microsoft Windows, pachet Office;
  • Cunoștințe software grafică (Corel, PhotoShop, AutoCAD), WordPress și SEO reprezintă un avantaj.

Descrierea jobului

  • Asigură suportul logistic pentru desfășurarea activității zilnice;
  • Stabilește și menține o bună comunicare cu partenerii de transport și curierat ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄ai companiei;
  • Menține actualizată baza de date de produse ale firmei;
  • Centralizează și monitorizează comenzile primite de la clienți;
  • Stabilește și menține o bună comunicare cu clienții și cu ceilalți membri ai echipei;
  • Solicită oferte de preț pentru obținerea de cotații;
  • Promovarea produselor companiei în rândul potențialilor clienti;
  • Oferă suportul în accesarea informațiilor și în plasarea comenzilor online;
  • Pregătește comenzilor și a documentelor aferente acestora;

Beneficii:
  • Salariu motivant, bonusuri și prime în bani;
  • Mediu de lucru dinamic, într-o echipă tânără, cu acces la tehnologie modernă.

ICEMED este o companie fondată la București, cu o vastă experiență în furnizarea de aparatură medicală de înaltă tehnologie adresată spitalelor și centrelor de reabilitare medicală, geriatrie, medicină sportivă, wellness și spa. Prin experiența dobândită, resurse, pasiunea și dedicarea echipei, ICEMED dezvoltă “soluții sănătoase”, promovând tehnologii medicale performante și novatoare. Continuu preocupați de identificarea și dezvoltarea celor mai îndrăznețe soluții în aparatura medicală, întâmpinăm cu curaj și implicare fiecare provocare, cu scopul de a oferi un sprijin constant experților din sănătate. Misiunea noastră este să contribuim activ la promovarea și adoptarea unui stil de viață sănătos și la creșterea calității vieții. Viziune: dornici să furnizăm calitate absolută, suntem determinați să descoperim și să punem în practică, împreună cu partenerii noștri, soluții fiabile și creative în domeniul tehnologiilor medicale, accesibile tuturor. Promovând soluții funcționale performante, ne propunem să punem umărul la construirea unui sistem medical modern în România, cu accent pe calitatea actului medical, având în centrul atenției pacientul. Valorile care ne ghidează: profesionalism, pasiune, responsabilitate, colaborare, empatie. ICEMED funcționează în conformitate cu normativele europene, respectând standardele privind managementul calității (certificare în conformitate cu cerințele SR EN ISO 9001: 2008/AC: 2009), precum și standardele de calitate pentru dispozitive medicale ISO 13485:2016.

web: www.icemed.ro | www.ekineto.ro

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 3 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024