Gratis

Consultant protectia mediului, Inginer de mediu

THINK GREEN SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

-organizat, dinamic, promt, perseverent;
-sincer, discret, onest, de incredere;
-diplomat (tact in lucru cu oamenii), politicos, comunicativ;
-sa aplice cunostintele acumulate prin educatie si experienta profesionala;
-concentrate pe indeplinirea obiectivelor;
-increzator, echilibrat;
-cu o minte deschisa – sa aiba capacitatea de a lua in considerare idei alternative sau puncte de vedere;
-adaptabil la situatii diverse, receptiv la schimbare;
-capacitatea de a face fata unor sarcini multiple;
-implicare in rezolvarea sarcinilor trasate si respectarea dispozitiilor sefilor ierarhici;
-sa-l caracterizeze spiritual de echipa;
-seriozitate/responsabilitate, loialitate, hotarare, adaptabilitate, autocontrol, atitudine pozitiva, sa aiba calitati psihice necesare (spirit de observatie, rabdare, viteza de reactie, capacitate de orientare in spatiu, capacitate de comunicare etc.);
-sa nu aiba antecedente penale;
-sa fie apt din punct de vedere medical.

Descrierea jobului

- Primeste informatia despre clientii desemnati;
- Executa/Asista in realizarea planului de actiune pentru clientii desemnati;
- Intocmeste toate raportarile privind obligatiile ce deriva din legislatie in termenele stabilite;
- Participa la actiunile companiei cand este solicitat;
- Mentine o buna comunicare cu clientul pe parcursul desfasurarii activitatii;
- Indeplineste la cerere orice sarcina trasata de managerul direct;
- Respecta termenele de executie mentionate de companie.

Compania noastra este o firma de consultanta de mediu ce ofera solutii profesionale, optime si rapide la problemele de mediu ale organizatiilor.

Oferim clientilor nostri posibilitatea de a imbunatatii performanta de mediu, optimiza procesele si reduce riscurile si impacturile negative asupra mediului. Oferim servicii de consultanta unui numar vast de clienti precum organizatii industriale, investitori straini care dezvolta afaceri in Romania, companii internationale de mediu care cauta parteneri locali, administratii publice centrale si locale, firme de consultanta si persoane fizice preocupate de perfectionarea profesionala.
Publicat 4 Apr. 2024 Reactualizat 2 Mai 2024 Expiră 4 Mai 2024