Gratis

Consultant in vanzarea creditelor

LOCAL CAPITAL IFN
6 poziții

Candidatul Ideal

LOCAL CAPITAL IFN SA angajeaza agenti pentru incheierea contractelor de credit.

Vino in echipa noastra daca:

-Ai o atitudine profesionista, orientata asupra nevoilor clientului;
-Esti o persoana pozitiva si creativa;
-Detii excelente abilitati de interactionare si vanzare directa sau online;
-Ai experienta in domeniul bancar/asigurari.

Descrierea jobului

Te invatam cum sa:

-Consiliezi clientii in mod direct sau online, intr-o maniera placuta, oferindu-le informatii corecte, clare si ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈complete;
-Te asiguri de eligibilitatea clientilor interesati de obtinerea unui credit de nevoi personale;
-Propui intotdeauna solutii de creditare tinand seama de nevoile clientului;
-Intocmesti documentatia necesara dosarului de credit;
-Te asiguri de finalitatea procesului de vanzare tinand seama de procedurile si normele noastre interne;
-Experienta in domeniul vanzariilor/bancar prezinta un avantaj.

LOCAL CAPITAL IFN SA societate ce activeaza in domeniul financiar-nonbancar doreste sa isi extinda portofoliul de clienti, oferind astfel catre acestia solutii financiare in scurt timp cu dobanzi mici, astfel un credit la indemana oricui.
Se adreseaza atat clientiilor cu istoric pozitiv cat si celor care au un istoric negativ inregistrat in biroul de credit din diferite motive personale.
Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 25 Apr. 2024 Expiră 25 Mai 2024