Gratis

Consultant imobiliar

CORALES INVESTMENT GROUP SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Te afli in cautarea unei noi provocari.
Te tenteaza domeniul vanzarilor sau ai acumulat deja experienta in vanzari.

Obiectivul tau este un plan dе cariera bine structurat, poate chiar propriul tau business.
Dorinta de rezultate nu e suficienta daca nu ai parte dе coordonarea si trainingul necesare.

Noi nu avem indoieli, nevoia de locuinta ramane o certitudine.
Am transformat situatii similare in experiente pozitive (din 2004 suntem tot aici, in acelasi domeniu).

Avem si pentru contextul actual reteta pentru a face din tine un CONSULTANT DE SUCCES :
- cele mai bune traininguri dе specialitate din piata
- planuri eficiente dе vanzari si marketing
- acces la toate resursele firmei
- o echipa dedicata care iti asigura suport permanent.

PS : la toate acestea insa va trebui sa mai adaugi implicarea si disponibilitatea ta. Plus …

CE NE-AM DORI DE LA TINE ?

- sa -ti pui dimineata in geanta : ambitia, dorinta dе autodepasire, orientarea catre rezultate
... si nu in ultimul rand : atitudinea deschisa, optimismul, atentia la detalii
- sa nu te sperie munca, atata vreme cat nu e in zadar
- sa stii sa spui lucrurilor pe nume, dar cu diplomatie
- principii sanatoase, dе viata si dе conduita in munca
- abilitatea dе a negocia si dе a convinge iti vor deschide mai larg oportunitatile
- experienta in vanzari nu e dе lepadat, dar nici obligatorie (nu e niciodata prea tarziu sa te reinventezi)
- permis dе conducere categoria B - obligatoriu (daca vrei sa fii eficient)

Descrierea jobului

CARE AR FI TASK-URILE TALE?

- consiliеrеa şi аsistareа cliеntilor în procesul dе achizitie sаu închiriеrе
- creаrea, susţinerеa ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀şi dezvoltаreа relaţiilor cu clienţii
- promovarеа serviciilor si imаginii compаniei
- identificarea nevoilor clientului si propunerea celor mai bune solutii, realizand o vanzare consultativa

CARE SUNT BENEFICIILE ?

Alaturandu-te echipei noastre, ai sansa reala de a te dezvolta profesional :
- acumulezi experienta in DOMENIILE direct sau indirect IMPLICATE : IMOBILIAR (vanzari & marketing), financiar-BANCAR, JURIDIC
- vei cunoaste avantajele lucrului in echipa, al conectarii la un obiectiv comun
- iti poti dezvolta independent propriul tau business, cu un program de lucru flexbil
- cu siguranta vei deveni : mai organizat, mai sociabil, mai increzator in propriile forte.

Pe langa trainingul de specialitate, MASINA DE SERVICIU si mediul de lucru profesionist vei beneficia si de un pachet salarial motivant (comision, bonus de performanta si SALARIZARE FIXA) ce urmeaza a fi discutat in cadrul interviului.

Descrierea companiei

CINE SUNTEM ?

In cei peste 18 ANI de activitate in domeniu am castigat o pozitie de TOP in rezidentialul timisorean. Venim mai aproape de tine comunicandu-ti avantajele pe care le vei avea alegand CORECT, alegand CORALES.

Ce NE diferentiaza ?

Avem EXPERIENTA. INFORMATIA e in topul prioritatilor noastre. Cat mai COMPLETA, cat mai CALITATIVA. Indiferent de moment sau de cerere. Facem lucrurile "ALTFEL", intr-un sens POZITIV. Suntem reali COORDONATORI ai tuturor celor implicati intr-o tranzactie. De la inceput pana la sfarsit. Suntem CAPABILI sa gestionam orice situatie, inclusiv juridica si financiar-bancara. Gasim solutii acolo unde altii spun "nu SE POATE".
Publicat 14 Mai 2024 Reactualizat 4 Iun. 2024 Expiră 13 Iun. 2024