Gratis

CONSULTANT EXPERT FONDURI EUROPENE

EUROPEAN INVEST CONSULTING F&C S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam o persoană experimentata și motivata pentru a se alătura echipei noastre în calitate de consultant. Candidatul ideal trebuie să aibă cel puțin un an de experiență în dezvoltarea de proiecte cu fonduri europene sau alte programe de finanțare nerambursabile. De asemenea, este esențial să dețină experiență în realizarea de previziuni financiare, elaborarea bugetelor de investiții și în elaborarea planurilor de afaceri, planurilor de marketing și planurilor de comunicare.
Capacitatea de a lucra autonom și de a lua decizii pe cont propriu sunt calități esențiale pentru această poziție, iar bunele abilități de comunicare orală și scrisă sunt necesare pentru interacțiunea eficientă cu echipa și clienții.
Candidatul ideal trebuie să fie, de asemenea, capabil să lucreze în echipă, respectând dinamica și ritmul grupului. Dacă sunteți în căutarea unei oportunități de a vă utiliza abilitățile într-un mediu stimulant și de a contribui la succesul proiectelor noastre, vă încurajăm să aplicați pentru această poziție.

Descrierea jobului

Uite ce ne dorim de la tine:
Principalele responsabilități ale acestei poziții includ intocmirea planurilor de afaceri, cererilor de finantare, a planurilor de marketing și a altor documente necesare în cadrul proiectelor. De asemenea, vei fi responsabil/ă pentru gruparea informațiilor importante din ghidurile de finanțare, intocmirea și monitorizarea bugetelor de proiect, gestionarea electronică a documentelor și realizarea acestora în toate etapele (scriere, implementare, decontare și monitorizare).
De asemenea, va gestiona eficient activitățile de corespondență cu colaboratorii, partenerii firmei și structurile externe, asigurând suportul necesar în organizarea activităților tehnice și de achiziții, precum și în asamblarea și aranjarea dosarelor ce conțin documentațiile de finanțare și raportări tehnice și financiare intermediare și finale.

BENEFICII:
  • Te vei alătura unei echipe tinere care oferă un mediu de lucru excelent;
  • Oferim un excelent plan de dezvoltare care lucrează într-o companie foarte dinamică și competitivă;
  • Oferim un mediu excelent pentru dezvoltarea carierei de consultant;
  • Oferim multa libertate consultantilor nostri si suntem mereu curiosi sa invatam de la cei ce se alatura echipei noastre;
  • Ne străduim să devenim cea mai puternică societate de consultanță locală în următorii ani.
  • Castiguri motivante
  • Bonusuri de performanta pe proiectele gestionate

NOBBEL este o firma de consultanta pe fonduri europene care reprezinta o organizatie formata din mai multe societati la nivel national . Misiunea noastra este de a satisface nevoile cat mai multor clienți. Fiind orientati permanent spre satisfactia clienților, punem accent pe seriozitate, corectitudine si calitatea serviciilor , ne dezvoltam continuu si cautam persoane tinere care vor sa se alature unei firme in continua expansiune. Activand intr-un domeniu in continua crestere, la NOBBEL am dezvoltat o serie de servicii stabile si rapide. Noi credem ca succesul este strans legat de profesionalismul, motivatia si sentimentul de apartenenta a oamenilor care lucreaza aici. Promovam dezvoltarea profesionala si canalizarea energiei personale in vederea atingerii obiectivelor si construirii unei relatii durabile cu clientii nostri, bazata pe incredere si calitatea serviciilor.
Publicat 2 Apr. 2024 Reactualizat 2 Apr. 2024 Expiră 2 Mai 2024