Gratis

CONSULTANT CREDITE - plata prin comision %

LCL SOCIUM FINANCIAL S.R.L.
3 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Ambițios și perseverent

Descrierea jobului

1. Responsabilități :

- Să nu fie trist și sa aibă încredere in el
- Să fie de gașcă, cu mulți prieteni
- Să iubească cu adevărat oamenii
- Să-i placă să ajute și sa învețe lucruri noi
- Să gestioneze portofoliul de clienți și sa fie pregătit pentru fluxul mare de solicitări de care va avea parte
- Să nu se șocheze de felul in care i se va schimba viața

- Mediu de lucru în care nu ești trist și uiți de toate problemele
- Privilegiul de a lucra cu profesioniști adevărați, cei mai buni piata de brokeraj
- Înțelegere pentru orice situație personala ce poate apărea
- Va fi promotorul serviciilor Kiwi Finance
- Nu te plictisești niciodată și mereu vezi sau auzi ceva amuzant la birou
- Cultura organizationala unica in Kiwi și venituri lunare pe măsura ambițiilor personale
Publicat 8 Apr. 2024 Reactualizat 8 Apr. 2024 Expiră 8 Mai 2024