Gratis

Consilier vanzari

SC REMBKA SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Alatura-te echipei noastre daca:
- esti o fire deschisa, comunicativa si iti place sa lucrezi cu clientii;
- esti sociabil si vrei sa lucrezi intr-o echipa tanara si dinamica;
- vrei sa lucrezi intr-un sistem intr-o continua perfectionare care iti permite dezvoltarea ta profesionala;
- ai o vechime de minim un an in vanzari;
- experienta in domeniu ( constructii si instalatii ) constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Atributii:
- relationare cu clientii companiei;
- ofertarea produselor si negocierea acestor oferte;
- gestionarea bazei de clienti existente si atragerea de noi clienti;
- realizarea targetelor de vanzari, si a altor obiective stabilite;
- implicare in strategia echipei de vanzari;
- intocmirea documentelor comerciale ( oferta, comanda, factura, aviz, etc.)
- participarea la inventare sau alte procese colective efectuate in cadrul firmei.

SC REMBKA SRL este o companie ce activeaza in domeniul comertului cu materiale de constructii, in partea de vest a Romaniei. Avem trei puncte de lucru: doua situate in Timisoara si unul in Caransebes. Ne-am dezvoltat mereu, am reinvestit in fiecare an pentru cresterea calitatii relatiei, atat cu clientii cat si cu angajatii nostri.
"Cu noi totul e simplu!" e sloganul nostru si incercam, ca prin ceea ce facem zi de zi, sa aratam ca aceste cuvinte ni se potrivesc
Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 6 Mai 2024 Expiră 15 Mai 2024