Gratis

CONSILIER VANZARI - VAPETRONIC

Refill Shop S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

- persoana organizata si serioasa
- fire prietenoasa si comunicativa
- aspect ingrijit, limbaj civilizat, rabdare si bun simt
- capacitatea de a invata permanent lucruri noi
- sa initiati cu usurinta interactiuni cu persoane noi
- sa fiti orientat catre rezultate, cu capacitatea de a lucra autonom, dar si in cadrul unei echipe
- sa aibă minim studii medii
- sa aiba cunoștințe PC minime
- experienta anterioara pe un post similar ar fi apreciata, dar nu e obligatorie

Descrierea jobului

- administrarea magazinului
- vanzarea produselor companiei parcurgand toti pasii de vanzare, de la identificarea nevoilor clientului si consilierea in alegerea produsului potrivit pana la incasarea contravalorii produselor achizitionate si operarea acestora in sistemul de contabilitate
- mentinerea relatiei cu clientii existenti si furnizarea catre acestia a suportului post vanzare
- atragerea de noi clienti
- Programul de lucru va fi creat pe baza preferințelor echipei.

Am deschis activitatea Refill Shop in 2023, cu o misiune, aceea de a ajuta fumatorii sa gaseasca o alternativa la tigarile traditionale, in speranta de a oferi o imbunatatire a calitatii vietii. De atunci, produsele noastre au evoluat, dar misiunea noastra a ramas aceeasi.

Din aprilie 2024 am ales sa plecam la drum cu noi forte de aceea abordarea sincera si dedicarea a noi echipei Refill Shop va ofera cele mai noi, mai bune si mai sigure produse din domeniu, pentru o experienta a vapatului de cea mai buna calitate, acestea fiind atributele care ne diferentiaza de restul concurentei.

Suntem o echipa de oameni uniti, pasionati si receptivi la noutatile din domeniu, ce depune toate eforturile pentru a putea satisface chiar si nevoile celor mai exigenti clienti.

Oferim mai mult decat cele mai noi si cele mai bune produse din industria tigarilor electronice, a tutunului de rulat, a narghilelelor si a accesoriilor din fiecare domeniu, atentia noastra indreptandu-se asupra celor mai noi cercetari si informatii ce ne ajuta in dezvoltarea produselor noastre, precum si asupra standardelor inalte de control a calitatii la toate produsele pe care le comercializam.

Momentan avem 5 locatii in partea de vest a Romaniei care cu siguranta se vor extinde .

Ce va oferim? – o gama diversificata de produse calitativ superioare, disponibile la cele mai accesibile preturi de pe piata; – promotii avantajoase; – reduceri saptamanale; – consultanta gratuita in incinta oricarui magazin Refill Shop .

Publicat 15 Apr. 2024 Reactualizat 26 Apr. 2024 Expiră 15 Mai 2024