Gratis

Consilier Vanzari - Cosmetice pentru Barbati

Finegroomed SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Căutăm un Consilier de Vânzări dinamic și orientat către rezultate pentru a se alătura echipei noastre de vanzari din magazinul AFI Bucuresti. În calitate de Consilier de Vânzări, veți juca un rol cheie în stimularea vânzărilor și în furnizarea unui client service exceptional.
  • Experiență anterioară în vânzări constituie un avantaj;
  • Cunoștințe despre produsele de îngrijire a pielii și de grooming sunt un avantaj.
  • Abilități excelente de comunicare și interpersonale.
  • Orientare puternică către serviciul clienți.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu rapid și de a gestiona eficient mai multe sarcini.
  • Disponibilitate flexibilă, inclusiv serile, weekendurile și sărbătorile.
  • Proactivitate și auto-motivare cu o atitudine pozitivă.

Descrierea jobului

Resposabilitati:
  • Abordarea clienților într-un mod prietenos și profesionist.
  • Consilierea clientilor in alegerea celei mai bune game de produse adaptate ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂nevoilor acestora, pe baza unor cunostiinte solide ale produselor comercializate;
  • Promovarea produselor noi si a celor recomandate;
  • Procesarea tranzacțiilor cu exactitate și eficiență folosind sistemul nostru de punct de vânzare (POS).
  • Menținerea unui mediu de magazin curat și organizat.
  • Monitorizarea stocului de produse la raft;
  • Construirea și menținerea unor relații solide cu clienții.
  • Gestiunea magazinului: documente contabile, gestionare stoc
Beneficii:
  • Salariu competitiv plus comision pe vânzări.
  • Reduceri pentru angajați la produse.
  • Oportunități de avansare în carieră și creștere în cadrul companiei.
  • Mediu de lucru plăcut și de susținere.
  • Pachet servicii medicale

Descrierea companiei

Călătoria noastră a început in 2015

The Groom Lab se adresează bărbaților care își doresc să arate bine și care se respectă. Nu contează dacă ești hipster, motociclist sau manager; contează doar dacă împărtășești pasiunea pentru a fi cea mai bună variantă a ta, lucru care se reflectă și în celelalte aspecte ale vieții tale.

Deoarece calitatea este o prioritate în viziunea noastră, oferim numai produse premium, destinate celor care se îngrijesc de imaginea lor și știu că detaliile fac diferența.

Astfel, am realizat o adevărată colecție de produse de îngrijire masculină, care îndeplinește cerințele stilului de viață modern al bărbatului. Considerăm că este foarte important să oferim clienților noștri cele mai bune produse la cele mai bune prețuri, combinate cu o experiență de shopping optimă.

Acestea, împreună cu sfaturile săptămânale despre cum să fii cea mai bună variantă a ta și despre cum să folosești produsele, fac din The Groom Lab un punct de referință în conceptul de îngrijire al bărbaților.

Chiar dacă alegi să cumperi din magazinul nostru online sau nu, te invităm să te alături unei întregi comunități de bărbați care se ghidează după principii de îngrijire care au trecut testul timpului.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024