Gratis

CONSILIER VANZARI / ASISTENT MANAGER

Galactic Company

Candidatul Ideal

- studii superioare;
- spirit tehnic;
- atentie la detalii;
- abilitati de comunicare si negociere;
- amabilitate fata de clienti si colegi;
- spirit de echipa, atitudine proactiva si flexibilitate;
- capacitate de organizare si dinamism;
- nivel avansat de cunoastere a pachetului Microsoft Office ( in special Excell);
- cunostinte avansate de navigare pe internet;
- minima experienta de contabilitate primara;
- capacitate de analiza si sinteza a informatiilor in vederea intocmirii unor situatii, analize sau oferte;
- cunostinte de limba engleza;
- dorinta de a invata constant lucruri noi;
- dorinta de a lucra pe acest post cel putin trei ani (de preferat mai mult);
- o persoana persuasiva, cu orientare spre rezolvarea problemelor, viteza de reactie, capacitate de a relationa cu usurinta ,
- fluenta in comunicare si rezistenta la stres.

Descrierea jobului

RESPONSABILITATI:
- urmarirea si gestionarea activitatilor zilnice de logistica;
- promovarea portofoliului de produse si servicii ale companiei in zona desemnata;
- mentinerea si dezvoltarea parteneriatului multiservicii cu clientii;
- negocierea si supervizarea contractelor in derulare;
- urmarirea incasarilor si platilor serviciilor efectuate;
- sprijinirea conducerii pentru atingerea obiectivelor;

BENEFICII:
- stabilitate;
- pachet financiar motivant;
- asistenta profesionala pe parcursul activitatii;
- posibilitatea dezvoltarii personale;

SC GALACTIC COMPANY SRL a luat fiinta in anul 1994 ca o societate cu raspundere limitata.
Sediul secundar(punctul de lucru) este situat in ZONA INDUSTRIALA Constanta, str.Verde , nr 39, acesta fiind organizat atat ca depozit cat si ca magazin de prezentare ,comercializare sau inchiriere a produselor , avand suprafata de 1500 mp, prevazut cu spatii pentru depozitare (platforma betonata),birouri ,avand in dotare doua motostivuitoare pentru facilitarea manipularii produselor, pentru desfasurarea in conditii optime a activitatii.
Detalii veti gasi aici: www.galactic-company.ro
Publicat 10 Mart. 2024 Reactualizat 10 Apr. 2024 Expiră 10 Apr. 2024