Gratis

Consilier piese de schimb si accesorii auto Kia & Suzuki

AUTONET SRL

Candidatul Ideal

Ce căutăm la următorul coleg?
  • Foarte bune abilități de organizare;
  • Cunoștințe tehnice în domeniul auto (identificare piese);
  • Experiență pe un post similar (2 ani);
  • Capacitatea de a anticipa comenzile de piese în funcție de încărcarea în service și de programări.

Descrierea jobului

Ce vei face în rolul de consilier piese de schimb și accesorii?
  • Stabilești împreună cu personalul tehnic necesarul de ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈piese;
  • Identifici piesele de schimb;
  • Întocmești oferte pentru piese de schimb și accesorii;
  • Gestionezi depozitul de piese și răspunzi de marfa depozitată;
  • Oferi informații despre piese, preț și disponibilitate pentru clienți sau pentru personalul tehnic;
  • Operezi în stoc mişcările de marfă și păstrezi documentele justificative legate de stocuri
  • Participi activ la operaţiunile de descărcare a mărfurilor și la inventar;
  • Introduci marfa în stoc conform documentelor de intrare.

Beneficii:
  • Team-building
  • Cadou pentru ziua de naștere (500 lei)
  • Petrecere de Crăciun
  • Vacanta intre Craciun si Revelion
  • Prime Paste si Craciun
  • Discount de angajat pentru repararea mașinii sau achiziționarea de piese
Program: luni-vineri 08:00 - 17:00 (1h pauză de masă)

Publicat 18 Apr. 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 18 Mai 2024