Gratis

Consilier Juridic

CAZAN M. HOREA-BIROU EXECUTOR JUDECATORESC

Candidatul Ideal

Ai terminat facultatea de drept de curand si esti in cautarea unui drum? Vino sa lucrezi intr-un birou de executori judecatoresti sa intelegi ce presupune aceasta activitate.

Descrierea jobului

Redactare acte de executare silita in cadrul procedurii cu atentie la detalii;
Colaborarea cu creditorii in vederea furnizarii informatiilor solicitate;
Gestionarea relatiei cu instantele de judecata in vederea instrumentarii procedurilor;
Verificarea incasarilor in urma desfasurarii executarii;
Si alte atributii care apar in desfasurarea procedurilor de executare silita.

Biroul executorului judecatoresc Cazan Horea este specializat in indeplinirea procedurilor de executare silita, notificarea actelor, recuperarea creantelor si punerea in executare a dispozitiilor cu caracter civil din titlurile executorii. Activitatea specifică în domeniu este desfășurată alături de o echipă tânără, bine pregătită, dinamică și dedicată profesiei.

Daca simti ca acest anunt te descrie pe tine, trimite CV-ul tau pe office@bejcazan.ro!

Mult succes!
Publicat 3 Apr. 2024 Reactualizat 1 Mai 2024 Expiră 3 Mai 2024