Gratis

Consilier de vanzari

GENERAL AUTOCOM SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:

Experienta anterioara in vanzari, preferabil in industria auto;
Abilitati excelente de comunicare si negociere;
Cunostinte solide despre produsele auto si tendintele din industrie;
Atitudine proactiva si orientata catre atingerea obiectivelor stabilite;
Capacitate de munca in echipa si rezistenta la stres
Abilitati de persuasiune, Permis auto cat. B

Daca esti pasionat de industria auto si ai abilitati solide de vanzare, te invitam sa aplici pentru pozitia de Consilier Vanzari Auto si sa faci parte din echipa noastra dedicata de profesionisti.

Descrierea jobului

Responsabilitati:

Consilierea clientilor in procesul de achizitie a autoturismelor;
Prezentarea caracteristicilor tehnice si avantajelor fiecarui model;
Intocmirea ofertelor personalizate conform nevoilor clientilor;
Finalizarea vanzarilor si gestionarea documentatiei aferente;
Mentinerea unei bune relatii cu clientii si solutionarea eventualelor reclamatii sau solicitari.

Beneficii:

Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si competitiv;
Traininguri si programe de dezvoltare profesionala;
Pachet salarial motivant si bonusuri in functie de performanta;
Perspectiva de avansare in cadrul companiei;

Compania noastra, cauta oameni pasionati si dedicati pentru a se alatura echipei noastre.

Daca esti o persoana comunicativa, orientata catre client si iti place sa lucrezi in domeniul vanzarilor auto, aceasta pozitie ar putea fi potrivita pentru tine.
Publicat 9 Apr. 2024 Reactualizat 7 Mai 2024 Expiră 9 Mai 2024