Gratis

Consilier/a vanzari – MP Store

Mp Store Gsmro S.R.L.

Candidatul Ideal

MP Store, o companie renumită în domeniul retail, caută un nou coleg/ă care să se alăture magazinului său din București ca și consilier vanzari de telefoane mobile.

Ce așteptăm de la dvs:
  • comportamentul plăcut și prezentabil este ceva firesc pentru dumneavoastră
  • nu vă deranjează contactul permanent cu oamenii (experiența în domeniul vânzărilor sau al serviciilor pentru clienți este binevenită; vom aprecia și experiența în domeniul vânzărilor de telefoane mobile, dar aceasta nu este o condiție)
  • aveți cazier judiciar curat
  • rezistența la stres nu este doar un aspect din CV-ul dumneavoastră
  • sunteți flexibil din punct de vedere al programului de lucru (asta înseamnă să lucrați în schimburi, inclusiv în weekend)
  • nu vă este teamă de computer și vorbiți engleza
  • să zâmbiți mereu :-)

Descrierea jobului

La noi veți:
  • ajuta clienții să aleagă cel mai bun telefon mobil, accesorii și/sau servicii potrivite pentru ei
  • vinde ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀gama de produse pe care o oferim
  • cumpăra telefoane mobile de la clienții finali
  • soluționa ocazional reclamațiile și cererile de service
  • avea grijă și de administrație și veți lucra cu casa de marcat
  • și nu în ultimul rând, vă veți ocupa și de magazin împreună cu întreaga echipă și veți avea grijă ca angajații și clienții noștri să se simtă cât mai bine :-)
Ce vă oferim în schimb:
  • în plus față de un salariu foarte atractiv oferim și comisioane interesante din vânzări
  • experiența unui puternic operator de pe piața telefoanelor mobile
  • lucru într-o echipă tânără și prietenoasă de colegi într-o filială modernă
  • reduceri la gama de produse și servicii ale companiei
  • cursuri regulate de pregătire și evenimente organizate de companie
  • oportunitatea de a dobândi o experiență valoroasă în vânzări și servicii pentru clienți, în timp ce veți continua să vă perfecționați în domeniul atractiv al tehnologiei mobile

Suntem o rețea cehă de magazine și centre de service cu o istorie de peste 20 de ani. Suntem specialiști în vânzarea și repararea telefoanelor mobile, dar la noi găsiți și o gamă largă de accesorii, tablete și alte produse din domeniul tehnologiei moderne. Oferim atât produse noi, cât și gadget-uri recondiționate sau mai ieftine. Suntem excepționali prin combinația noastră de servicii, care le permite clienților noștri nu numai să cumpere un produs nou, ci și să-l vândă pe cel original, obținând astfel un preț de achiziție unic. Noi suntem MP Store. În cadrul procesului de extindere, deschidem un magazin în București, mai exact în Park Lake Shopping Center. Prin urmare, căutăm o persoană care va asigura service-ul telefoanelor mobile pentru clienții noștri.

Publicat 13 Mai 2024 Reactualizat 13 Mai 2024 Expiră 12 Iun. 2024