Gratis

Confectioner Montator Tamplarie PVC Aluminiu

TERMOPLAST SRL

Candidatul Ideal

Cunostinte despre masinile si uneltele de confectionare utilizate in tamplarie PVC si aluminiu.
Experienta in domeniul tamplariei sau constructiilor;
Carnet conducere categoria B

Descrierea jobului

Confectionarea componentelor din PVC si aluminiu pentru ferestre, usi si alte structuri conform desenelor tehnice si specificatiilor.
Realizarea montajelor conform planificarii primite;
Transportul produselor in bune conditii pana la adresa de montaj;
Participarea la descarcarea marfii livrate;
Asigurarea demontajului si montajului tamplariei, geamurilor, accesoriilor conform fiselor tehnice.

Beneficii:

Stabilitatea locului de munca;
Contract de munca pe perioada nedeterminata;
Salariu net 3500 de lei
Bonusuri de Paste si Craciun
Bonusuri in functie de performanta;
Publicat 22 Apr. 2024 Reactualizat 16 Mai 2024 Expiră 22 Mai 2024