Gratis

Casier

KOSUPIA S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautam angajati sinceri, harnici, responsabili si sociabili. Comunicarea este una dintre calitatile cele mai importante, atat pentru noi cat si pentru clientii nostri. Dorim ca angajatii nostri sa fie sinceri, harnici si responsabili la locul de munca. Lucru in echipa este iarasi important, dat fiind faptul ca o sa aveti colegi cu care veti impartii majoritatea timpului la job.

Descrierea jobului

Atributiile pozitiei de casier in cadrul companiei noastre:
Să încasezi plățile (cash, credit)
Să scanezi produsele
Să verifici prețurile
Să ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄deschizi casa de marcat și POS-ul și să te asiguri că sunt destui bani în casă înainte de a-ți începe tura
Să dai clientului restul corect
Să pui cumpărăturile clienților în pungi
Să verifici cartea de identitate a clientului pentru cumpărături precum alcool
Să ții evidența plăților
Să păstrezi un mediu curat si organizat la casa de marcat, dar si in interiorul magazinului
Să returnezi obiectele care nu au mai fost cumpărate la raionul de care aparțin
Să îți ajuți colegii cu diverse activități (alimentarea rafturilor, verificări de preț, curățenie etc)
Să procesezi cererile de retur venite din partea clienților
Să verifici numerarul din casa de marcat la finalul turei
Să închizi casa de marcat și POS-ul la finalul turei

Cu patru ani in urma am deschis primul magazin la Brasov, iar dupa am dorit să ne extindem ca sa raspandim cultura culinara coreeana si nu numai.
Publicat 16 Apr. 2024 Reactualizat 16 Apr. 2024 Expiră 16 Mai 2024