Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Call Center munkatárs - MAGYAR NYELVEN

Beautiful Company Bc Co S.R.L.
4 poziții
Anunț verificat

Candidatul Ideal

Javasoljuk, hogy jelentkezz, ha:
MAGYARUL beszélsz anyanyelvi szinten (KÖTELEZŐ KRITÉRIUM) Nyitott ember vagy, könnyen kommunikálsz, pozitív hozzáállásod mindenhová elkísér;
Ügyfélközpontú hozzáállásod van és szeretsz segíteni, proaktív vagy;
Könnyen alkalmazkodsz és gyorsan tanulsz;
Átlagos számítógépes ismeretekkel rendelkezel;
Tárgyalókészséged van, és meggyőző személyiség vagy;
Spontán vagy, és képes vagy a nehéz helyzetek optimális kezelésére, a meggyőzésre;
Szeretsz csapatban dolgozni, pontos vagy, megbízol magadban, felelősségteljes ember vagy;
Szeretnéd fejleszteni magad az értékesítés területén;
Könnyen alkalmazkodsz a különböző típusú ügyfelekhez, akikkel kapcsolatba kerülsz, a hatékony és korrekt kommunikáció érdekében mindkét oldalon;
Figyelmes vagy a részletekre, empatikus, elosztó figyelmű;
Az új projektekre kihívásként és fejlődési lehetőségként tekintesz

Ha komoly, hosszú távú munkát keresel, csatlakozz hozzánk.

Descrierea jobului

Munkaköri leírás:
Ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel telefonon a cég szolgáltatásainak népszerűsítése érdekében;
Professzionalizmus az ügyfelekkel folytatott megbeszélések során;
Proaktivitás az ügyfelek megközelítésében és igényeik azonosításában;
Értékesítési célok elérése;
A vállalati eljárások betartása

A következőket kínáljuk:

OTTHONRÓL (REMOTE) való munkavégzés lehetősége anélkül, hogy naponta tömegközlekedéssel kelljen az irodába utaznod
Tökéletes lehetőség az ügyfélszolgálattal és értékesítéssel kapcsolatos ismeretek felhalmozására;
Barátságos, belső versenyek Lehetőség professzionális, fiatalos és dinamikus csapatban való munkavégzésre;
Érdekes projektek és karrierlehetőség;
Hozzáférés különböző trainingekhez;
Elkötelezett menedzsment, a célok elérésére orientált.

A Beautiful Company Bc Co S.R.L.-nél a következők is lesznek:
Határozatlan idejű szerződés;
Fizetési csomag: fizetés + eladási bónusz + étkezési utalványok
Versenyek/motiváló nyeremények;
Karriertervezés folyamatos képzéssel, a tevékenység kezdetén fizetett képzési idővel és időszakos képzésekkel;
Valódi lehetőségek a szakmai fejlődésre egy multinacionális cégnél;
Csak teljes munkaidőben dolgozunk: Hétfő -> Péntek: 9:00 - 17:30;
Hétvégék és hivatalos ünnepnapok - szabadok
Publicat 5 Apr. 2024 Reactualizat 3 Mai 2024 Expiră 5 Mai 2024

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.