Gratis

Broker Creditare

Fidelia Casa
2 poziții

Candidatul Ideal

Ce ne dorim de la noul nostru coleg:

- competențe de comunicare verbală;
- abilități de lucru cu cifre;
- competențe de organizare și planificare;
- cunoștințe de MS Office (Excel în special);
- atenție la detalii;
- fire sociabilă, dinamică, responsabilă și cu spirit de echipă;
- bune abilități de analiză și sinteză;
- atitudine proactivă și capacitate de rezolvare promptă a problemelor;
- exeprienta in domeniul bancar constituie un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilități:

- contactarea clienților din baza de date a companiei care doresc să apeleze la un credit pentru achiziționarea unui imobil;
- consilierea potențialilor clienți;
- recomandarea celei mai bune variante de finanțare și îndrumarea către banca respectivă;
- întocmirea și urmărirea, împreună cu consilierii din bănci, a dosarului de creditare, până la aprobarea acestuia.

Beneficii:

- salariu fix și bonusuri generoase;
- mediu de lucru plăcut;
- o echipă tânără, performantă și veselă;
- program de lucru flexibil;
- posibilități de dezvoltare profesională.

Fidelia Casa, dupa 22 de ani de activitate in domeniul intermedierilor imobiliare, si-a dezvoltat propriul departament de brokeraj credite : Fidelia Credit. Ambasadorul creditului tau!
Responsabilitatea si Integritatea sunt coloana vertebrala a maturitatii, Fidelia Credit fiind fundamentul pe care se cladesc Increderea si Respectul in relatiile interumane.
Daca impartasesti valorile de mai sus...am fi onorati să te alături echipei noastre pentru a simți cum e să faci parte dintr-o mare familie, în care te poți dezvolta și poți performa.

Te așteptăm să faci ”un pas în viață” și să te alături echipei FideliaCredit!

Publicat 15 Mart. 2024 Reactualizat 15 Mart. 2024 Expiră 14 Apr. 2024