Gratis

Boba Barista Bubble Tea

TE AMO BOBOLITAS S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Daca sunteti entuziasmat de ceaiul boba, va place sa lucrati intr-un cadru orientat spre echipa si sunteti dornic sa cresteti in industria alimentara si a bauturilor, ne-ar placea sa auzim de la dvs. Aplicati acum si fiti parte din echipa noastra interesanta boba barista!

Calificari:
  • Experienta anterioara intr-un rol similar este de preferat, dar nu este obligatorie
  • Pasiune pentru ceaiul boba si dorinta de a invata retete noi
  • Excelente servicii pentru clienti si abilitati de comunicare
  • Abilitatea de a lucra intr-un mediu cu ritm rapid
  • Atentie la detalii si o etica puternica a muncii

Descrierea jobului

Boba Barista - Descrierea postului
Cautam un Boba Barista pasionat care sa se alature echipei noastre la Tea’amo Bubble tea.
︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈In calitate de Boba Barista, veti fi responsabil pentru crearea de bauturi delicioase si atractive din punct de vedere vizual, oferind in acelasi timp servicii exceptionale pentru clienti nostri.

Responsabilitati cheie:
  • Pregatiti si serviti o varietate de bauturi cu ceai boba conform retetelor
  • Asigurati calitatea si consistenta fiecarei bauturi servite
  • Interactioneaza cu clientii intr-o maniera prietenoasa si profesionista
  • Mentineti un spatiu de lucru curat si organizat
  • Gestionati tranzactiile cu numerar cu acuratete
  • Asistenta la deschiderea si inchiderea sarcinilor

Beneficii:
  • Mediu de lucru placut,
  • Oportunitate de dezvoltare profesionala,
  • Suc/Bubble Tea/ snacks.

Descrierea companiei

Alăturătei echipei noastre ca Boba Barista.
Vă oferim oportunitatea de a lucra într-un mediu distractiv și dinamic în care creativitatea și satisfacția clienților sunt foarte apreciate. Veți avea șansa de a vă perfecționa abilitățile de a face boba și de a interacționa cu o gamă diversă de clienți, creând experiențe memorabile pentru toți cei care vizitează bubble tea’ul nostru.
Publicat 25 Apr. 2024 Reactualizat 23 Mai 2024 Expiră 25 Mai 2024