Beauty advisor / Cosmetician ( Cluj / Timisoara) Salariul: 2500 - 6500 RON Net

Velvet Clinic S.R.L.

Candidatul Ideal

Cautam o persoana comunicativa, dinamica si entuziasta, cu aptitudini profesionale deosebite, care sa asigure clientilor o experienta placuta in centrele noastre.

NU NECESITA EXPERIENTA IN DOMENIU (Se asigura training de specialitate).

Descrierea jobului

Experienta in vanzari.
Sa efectueze servicii de infrumusetare precum epilare definitiva, tratamente faciale si corporale ( www.nomasvello.ro).
Sa intampine si ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂sa ofere suport personalizat clientilor centrului.
Sa identifice nevoile sau obiectivele clientilor printr-o abordare calda si primitoare, sa-i asiste pe tot parcursul procesului de vanzare cu scoptul de a le oferi cele mai potrivite solutii.
Sa ofere informatii utile si recomandari despre produse, tratamente, preturi, after sales.
Sa ofere diagnostic si sa recomande produsele profesionale si tratamente catre clienti.
Sa respecte politica de vanzari a companiei, modalitatile de promovare ale brandului, dar si reglementarile legale
Sa informeze clientii despre reduceri si oferte speciale.
Sa fie punctuala si dedicata.

BENEFICII:

Salariu motivant raportat la nivelul actual al pietei.
Bonus din vanzari.
Beneficiezi de tratamente lunare in valoare de 1000 lei in cadrul centrului.
Premii pentru realizarea targetului de vanzari.
Mediu de lucru tanar si vibrant
Traininguri de specialitate.

Velvet Clinic s-a nascut din dorinta a doi tineri antreprenori de a scoate in evidenta frumusetea ta.

Tocmai de ceea am incheiat un parteneriat cu liderul mondial in epilare definitiva si tratamente corporale.

Personajul principal, pentru noi, esti tu. In momentul in care intri in clinica noastra, vei observa oaza de relaxare pregatita in detaliu pentru a te deconecta de la cotidian. Tehnicile de tratament sunt non-invazive. Specialistii nostri iti concep tratamente personalizate in urma discutilor cu tine. Iar daca te gandesti care sunt efectele tratamentelor aplicate in clinica noastra, marturiile clientilor sunt garantia eficacitatii procedurilor. Si cum starea de bine este confirmata de acel zambet frumos al tau, iti intind mana si iti spun ca avem tehnica necesara pentru a avea grija de stralucirea lui.

Te invitam la o testare gratuita pentru a te convinge singur de efectele tehnologiei folosite in clinica noastra.

Publicat 21 Mai 2024 Reactualizat 14 Iun. 2024 Expiră 20 Iun. 2024